Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Ok. No a co "všechno" vymazal? Dali ti výpis chyb ze všech jednotek? Já myslel, že už ti kontrolka MIL nesvítila a že sis chyby vymazal sám. A kolik to vymazání stálo?
    • Ked Ti pise Hallov snimac tak pozri kabliky ktore idu z motorov. 2hrube su napajanie a 4tenke hallov snimac... Byvaju ulomene a potom RJ nevie v akej polohe a aku ma rychlost motor a vyhodi chybu
    • Ahoj, neví někdo kódování multifunkčních tlačítek na O3 FL, mám úplně funglovku ale bohužel bez MF a rád bych ji dodělal ale nějak jsem to kódování nenašel... Koupil bych sadu s GW akorát to kódování ne a ne někde najít.. Děkuji 
    • No mechanik co mě to dělal, tak mě ještě před tím říkal, že vždy všechny plochy zahladí do hladka, aby těsnění vydrželo. Na diagnostice jsou hodnoty i časy vstřiku ok.    Jedině, jestli to může mít souvislost, přehodili jsme 2 a 4 vstrik myslím mezi sebou. 4 si přidávala, pak si přidávala dvojka. Ale v normě ještě zdaleka. Ale zdá se mě, že od té doby to začalo. Hledat problém tam nakonec? 
    • Jelikož moc nejezdíš, tak asi ani nemáš mnoho najeto - je tedy ta výměna nutná? Tu rez má na svědomí styl jízdy, respektive předimenzovanost zadní brzdy vzhledem k podvozku, za chvíli ji tam budeš mít znova.
  • Create New...