Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Přišel jsem si pro radu. Mám Škodu Octavii I, r.2001 66Kw, 1,9 TDI. Při jízdě kolem 100 km/hod. je slyšet hluk jakoby od přední části vozu. Myslel jsem si, že je to ložisko. Vyměněny obě přední i zadní ložiska a spodní kulové čepy (z důvodu viditelného poškození) a beze změny.... Hučení je slyšet při tahu motoru i při deceleraci, se zařazenou i vyřazenou rychlostí, při zmáčklé a vymáčklé spojce, při rovné jízdě i při zatáčkách pořád stejně. Na homokinetické klouby mi to nepříjde, ty by se měli ozývat pouze v určité poloze......Navíc již delší dobu dělá auto to, že když jede motor v tahu, pustím plyn, tak jakoby trhne s celým motorem. Silentbloky motoru jsem kontroloval, teda (dva horní a jeden spodní, pokud jich tam není víc) a vypadají v pohodě, nevím jestli to má souvislost. Další věc je, že když auto stojí, a otáčím volantem jde to celkem ztuha a ozývá se jakoby vrzání gumy. Mám podezření i na vadný hřeben řízení. Mohl by mi někdo poradit na co se ještě zaměřit, ať to není formou pokus-omyl. Děkuji předem za přínosné rady.
    • Dobrý den,mám dotaz,jaké olej. čerpadlo je nejlepší a nejlevnější na superba 1 1.8T 2004 Předem díky za rady
    • Servis mi už dávnejšie hlásil slabší únik oleja, vo svojom vlákne som spísal čo všetko sa menilo (čísla dielov aj väčšinu cien).  
    • Zdravím, mám Superba 3 FL Style s kamerou 2Q0 980 653. Mám Light Assist z výroby a dokódoval jsem si Lane Assist.  Jde na tuto kameru dokódovat i Traffic Sign Recognition? Někde jsem četl, že to jde jen na určité modely kamer 3Q0 nebo 5Q0. Díky za potvrzení.
    • Nastavení předvoleb (infotainmentu, sedadla, zpětná zrcátka) řeší pouze uložené profily. V případě dopředu zasunuté sedačky (nelze se dostat do vozu) je třeba použít HW tlačítko sedadla (vlevo dole u řidiče). Jsou to dětské vývojové nedostatky. Až Škoda dospěje mezi dospělá auta, pak snad bude vše ku prospěchu uživatele. Zatím je to jen "fajfka" v reklamní položce možnost uživatelského nastavení.
×
×
  • Vytvořit nový...