Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Bohužiaľ z vídeí moc nepoznáš. Len poznámka - O4 sa vyrába od 2020 a pokiaľ hľadám videá k funkčnosti infotainmentu začínajú v rokoch 2022 - možno sa mýlim. V každom prípade držím palce. komentármi by som sa len opakoval z iných vlákien.  
    • Ahoj, nevíte jestli mohl mít Scout progresivní řízení? Podle tabulek ceníků to vypadá, že ne. Dá sa případně nainstalovat dodatečně?
    • Zdarec, mám zvláštní problém. Zadřela se mi ruční brzda a v důsledku toho se rozžhavil levý zadní kotouč. Smrděl, byl pokrytý oranžovým práškem. Ostatní kotouče běžně provozně zahřáté. Poté začala svítit kontrolka ABS/ESR. Jenže ta záhada je, že diagnostika mi vytrvale píše chybu snímače otáček PZ kola! Čekal bych, že se roztekl snímač v tom levým kole, pravé s tím nemůže mít souvislost. Kabel a konektor je nepoškozený. Je nějak možný, že by zkrat levýho snímače blbnul elektroniku a ta hlásila pravé kolo?? Zatím se chystám vyměnit levý snímač, pak bych případně dělal pravý. Až po pročtení této diskuse se děsím, že to bude ještě náboj, v případě této zmatečně diagnostikované závady, abych neměnil nakonec oba náboje.
    • Ked mam 2016 ACC do 160, tak treba vymenit kameru na 210 ? Ta druha ma vyssie rozlisenie alebo rychlejsi procesor ??  
×
×
  • Vytvořit nový...