Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Nevim jestli to za to stoji  ja nad tim premejslel ale ze bych to za ty penize potreboval se rict neda takze to uz je na kazdem 
    • Děkuji... Cena jak pro němce za to, že je to má defaultně za jízdy vypnutý obraz -)))
    • je pise i cislo dilu ale tuner cca 10-20 tis co jsem tehdy koukal
    • Zdravím borci. Pořád neexistuje možnost, jak vyřešit nefunkční TV tuner v S3 10/2016? Chtěl jsem poslouchat aspoň průběh hokeje a bohužel, signál kaput. Tak jestli neexistuje nějaká možnost vyřešení DVB-T2? Děkuji.
    • Hoši spousta informací z prvních stránek je X let starých a je možné, že už jsou třeba neplatné. Například to, že jsou NGK delší jsem se dočetl jen zde, ale přitom mě osobně se to nepotvrdilo. Navíc před nedávnou dobou svíčky Bosch zmizely z prodeje na skoda-dily.cz. Aktuálně mám tedy zkušenost s Bosch 04E 905 612 C a NGK 04E 905 602 pro CZDA a ty svíčky jsou "úplně" stejný. U obou aut jsem při použití kvalitního momenťáku svíčky naprosto přesně napozicoval při 22nm. Jestli to pozicování má smysl nebo ne nevím, ale pro klid duše si to kontroluju.     BTW když se kouknu na skoda-dily tak mi to aktuálně nabízí pro CZDA Brisky, NGK a NGK. 
×
×
  • Vytvořit nový...