Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Ahojte, pri rýchlosti nad 140km/h počujem od pravého zadného kolesa aj len pri miernom zatočení volantom doprava prerušované a pravidelné hučanie. Skúšal som vymeniť pneu, prehodiť disky, ale to nepomohlo. Rozmer pneu je 225/45 R17. Na zimných plechových R16 sa to nedeje. V autorizovanom servise ma s tým poslali do hája, pretože takou rýchlosťou s autom legálne nemôžu ísť a teda nevedia replikovať situáciu. Vizuálne je podľa nich všetko v poriadku. Auto má najazdených 74000, 2.0 TDi DSG. Mohlo by to byť ložisko? Nejaké nápady?
    • Zdravím,   mohu požádat někoho, kdo má ještě velký techničák (já ho už nemám 😞), aby sem uvedl povolené rozměry pneumatik.   Mám na autě 14 " kola, ale na léto chci dát 15" a mám možnost levně získat letní pneu z Eup!, kde je rozměr 165/65 15, ale pokud jsem hledal tak na 44 kw je rozměr 185/55 15.   Disky budu asi stejně kupovat, ale chtěl jsem něco ušetřit. Díky všem.
    • Ahoj, jsem tu novy. Pokud uz to nekdo resil, prosim nasmerujete me spravnym smerem. Dekuji.   Vsude rikali, ze Natural 95 E10 neni mozne do Favoritu tankovat. Tak jsem pracne hledal pumpu, kde maji Natural 98 E5 a natankoval. Od te doby je vuz nepojizdny. Se startem na sytic vyssi volnobezne otacky drzi. Bez sytice na nizsi volnobezne otacky okamzite chcipne, pokud nedrzim plyn.   Jedna  se o motor 1.3 s karburatorem rok 1990, TMBADA...   Nerozumim nicemu. Budu rad za kazdou radu, pripadne tip na servis v severnich Cechach, kde to s Favoritama umi. Jestli staci vyprazdnit nadrz a natankovat neco jineho (ALE CO??) nebo je nutne nejake serizeni motoru...   Diky moc!   (Favorita jsem koupil na renovaci, je zatim uskladneny v garazi. Krome obcasnych projizdek tam odpociva.)
    • Zdravím, oktávka (rok2011) 1.6 lpg-benzín z výroby. po výměně nádrže na lpg opakované problémy, nikdo nemůže přijít proč, jezdí teda jen na benzín. mám tři dotazy. 1/ nějaky super servis na lpg v ústeckém, karlovarském, případně středočeském kraji... doporučili by jste ? 2/ když nefunguje lpg - projdu STK ? čeká mě v září 3/ když nepůjde udělat stk s nefunkčním lpg, jak postupovat, a jde to vůbec, s odstraněním celého systému, případně opět, nevíte kde by to udělali ideálně tak, že by si nechali za nějakou kačku vyndané komponenty (je tam rok stará nádrž) + co je třeba na zlegalizování, aby auto mohlo na silnici. předpokládám, že to bude bráno jako přestavba... ale nemám s tím žádné zkušenosti.
×
×
  • Vytvořit nový...