Citigo / 0 - Příslušenství

15 topics v tomto fóru

• 0 odpovědí
      • 2 083 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 926 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 893 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 012 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 888 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 894 zobrazení
    1. 010-00 - štítky

• 0 odpovědí
      • 993 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 073 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 059 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 107 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 885 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 077 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 148 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 157 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 123 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Zdravím vás mám problém že zpětným vedením výfukových plynu trubka která spojuje výměník a svody už mi po druhé prohorela i když sem koupil originální máte někdo nakej nápad? Co by to mohlo být? 
      • Koukni se na  zpětně vedení výfukových plynu je tam trubka a mýlím si že ji mas deravou
      • A jaký to bude mít vliv na chování auta, jde mi o to, jestli se mám nějak do krve snažit ten kus sehnat, nebo to ve výsledku nebude nijak extrémně vadit?
      • Vymazat, tiez som to vcera mazal nie na mojom aute. Baterku odpajat teoreticky netreba, iba nezapinat zapalovanie
      • Zdravím pánové, prosím o radu.  Minulý týden mi přestalo svítit prave tlumené, chtěl jsem vyměnit výbojku a to nemohlo, tak jsem zhodnotil, že to bude zřejmě vysokonapetovym trafem, což jsem teda objednal, tak doufám že to bude tím. Ale tohle není daný problém s kterým chci pomoct. Dnes jsem přišel na to, že mi nefunguje coming home a ani leaving home a ani nereaguje vypínač na světla na žádnou z poloh, prostě stále jdou jenom tlumené světla. Může tohle být tím nefunkcnim tlumenym, přijde mi to jako hloupost, ale nenapadá mě, proč by mi to odešlo, popřípadě kde mám hledat problém? Podotýkám, že nejdou vypínačem rozsvítit ani mlhovky, prostě je úplně bez reakce na cokoliv.