Jump to content

Citigo / 0 - Příslušenství

Sign in to follow this  

15 topics in this forum

• 0 replies
      • 6,511 views
      • 0 replies
      • 2,715 views
      • 0 replies
      • 2,781 views
      • 0 replies
      • 3,462 views
      • 0 replies
      • 2,729 views
      • 0 replies
      • 2,773 views
    1. 010-00 - štítky

• 0 replies
      • 3,453 views
      • 0 replies
      • 3,261 views
      • 0 replies
      • 3,077 views
      • 0 replies
      • 3,090 views
      • 0 replies
      • 2,707 views
      • 0 replies
      • 3,709 views
      • 0 replies
      • 3,167 views
      • 0 replies
      • 3,705 views
      • 0 replies
      • 3,594 views
    Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Nechci tě odrazovat, ale kouknul jsem do schémat a nejde jen o výměnu světel. Zapojení je úplně jiné, jsou použity jiné piny konektorů BCM, kabeláž je jiná, konektory světel také, každé LED světlo je řízeno přes vlastní výkonový modul LED včetně připojení na sběrnici CAN, nutné nové kódování světel, atd. Nevím, zda by to pro tebe nebylo příliš veliké sousto, ale nedivím se ti, LEDky jsou LEDky. Měj se.   LED.pdf Halogen.pdf
      • Kde je psané že se obj. propadly?
      • To oni ti to asi vyrobí podle plánu, ale pokud ten software nebude hotovej nechají to tam stát, já mám auto vyrobeno ale bohužel stojí v Boleslavi na parkovišti 
      • No je otazka, co dalšího se ještě po..... Muj LB má zatím plán výroby okolo 15.6. tak jsem sám zvědav jak to vyjde. Vzhledem k tomu, že se objednávky ŠA celkově dost výrazně propadly tak jsem zvědav jaký bude reálný termín.
      • Zdravím, mám Octavii II před fl a chci si pořídit rádio Swing, tak se ptám, zda to tam půjde a nebude s tím žádný problém, (např. vybíjení baterky, výměna řídicí jednotky za fl, či něco jiného). Díky.
    • Create New...