Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Citigo / 0 - Příslušenství

15 témat v tomto fóru

• 0 odpovědí
      • 3 037 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 410 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 416 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 690 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 397 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 400 zobrazení
    1. 010-00 - štítky

• 0 odpovědí
      • 1 667 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 645 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 574 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 693 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 400 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 776 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 719 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 846 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 828 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Dobrý den pánové, Dnešním dnem, jsem se stal hrdým majitelem Octavie 2 rok výroby 2005. Výbava vozu je elegant, s multifunkčním volantem a rádiem audience mp3 s cd měničem (viz. Foto).. A jelikož jsem od přírody zvědavý, začal jsem hned zjišťovat co vůz umí.. Na palubní desce vedle rádia mám originální držák telefonu s adaptérem, na kterém je ze zadní strany napsáno, že je na nějaký typ sony ericssonu.. (samozřejmě zastaralého) Začal jsem se zajímat a na internetových fórech jsem se dočetl, že adaptér slouží pouze k dobíjení telefonu a jinak komunikace probíhá přes bluetooth. Pokoušel jsem se tedy spárovat s telefonem pomocí multifunkčního volantu můj telefon, ale marně. Tak sem se opět pustil do pátrání a dočetl se, že záleží na typu jednotky (jestli podporuje) , která je pod sedadlem spolujezdce ( v mém případě 5P0 862 335) a zda-li je v ní bluetooth anténa.. Udělal jsem fotky a v této chvíli bych chtěl poprosit o radu.. Podporuje tato jednotka bluetooth? A pokud ano, jak to rozchodit? Doufám, že jsem svůj dotaz správně zařadil .. Děkuji za každou radu!
      • Zvuk je vrzání, dnes jsem zrovna jel po delší trase a přejížděl retardéry, na kterých to studené vždy vrzne při zhoupnutí. Dnes jsem měl najeto možná za celý den tak 30-50km a k vrznutí nedošlo , pravda je ale, že jsem nejel sám, ale s další 1,5 osobou
      • Je to sice OT, ale odpovím ti, že doma ani ve firmě nic takového čínského nemám (max. Jižní Korea nebo Taiwan, proč to s tím srovnáváš, proboha?). Tyto věci určitě nepodceňuji, a Mordor je pro mě ještě možná ještě větší průser než ta kont. Čína. Mě to osobně jedno není. Správa a zabezpečení dat je jedna velká neznámá :-(   Ty nižší verze Pandory, které jedou jen přes dálku a BT LE, určitě datovou SIMku nepotřebují, je ale jasné, že tam jsou funkce omezené a bez telemetrie.   A ano, téma je o dálkovém startu motoru a ovládání NT, to vím, sám jsem ho zakládal, a napsal jsem tam i "Pandora", ale myslím, že nic nebrání se k této funkci vyjádřit i v souvislosti s jinými systémy...
      • Cim vacsi to bude robit hluk, tym viac v prdeli to lozisko bude a kedze tam bude aj vyssi valivy odpor, budes mat na danej strane teplejsie koleso. Mne tiez cosi vpredu huci a podozrievam z toho lozisko na pravom kolese. Momentalne je to taky mierny cyklicky hukot ako ked mas zjazdene pneumatiky, ktore zacinaju hucat. No a v zakrute to samozrejme pocut pri zatazeni viac.