Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Páni tí čo mate elektrické poistky mate sken auta a vedeli by ste mi poslať sken riadiacich jednotiek dverí? ďakujem
    • Uznávam, je to teda vlastnosť. Zamrzí, ale neurobím s tým nič. Ako som písal na začiatku, chybne som to považoval za samozrejmosť. Schválne som sa bol ešte ráno pozrieť na druhé auto, a ešte aj ikonu to má rovnakú ako v octavii a zamykanie na tlačidlo funguje. Plus zmiatol aj manuál. Obrázok, ktorý tu pastol Ort je v manuáli, ale v inej časti. Vďaka  vám všetkým za feedbacky
    • Také jsem dnes viděl lift poprvé naživo a určitě o dost slušivější než Combi 
    • Ahoj, mám ten samý problém.....Přijde mi, že to začalo po výměně setrváku a spojkové sady, což mi dělali v autorizáku (komplet by měl být od Luku). Když jsem jim to dovezl s tímto problémem na kontrolu, tak mi bylo řečeno, že jim to přijde normální 🙂 Tak tedy nevím.......V jiném servisu mi bylo řečeno, že to dělá setrvák, ale že se tak prý chovaj....Zatím jsem to tedy také nevyřešil, ale otravuje mě to dost....
    • Měl jsem stejný problém, použil jsem starší nepatrně kratší stěrač z fábie ( 600 mm ) a problém zmizel. Výhled v dešti je v pořádku   Třeba to někomu pomůže.
×
×
  • Vytvořit nový...