Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Skúsim skontrolovať či mizne kvapalina.
    • Ano, když budeš mít možnost to třeba jako Martab  v práci dobít, nebo Ti není líto a máš na to, dát do toho skoro půl miliónu, tak proč ne. Ale pro "normálního" motoristu je to pořád nesmysl. Kde budou dobíjet Ti ostatní co nemají možnosti (milióny  lidí bydlí v panelácích, nemají možnost si to někde v práci, ani nikde doma dobíjet) ? A čím budou jezdit, až jim současná auta dojezdí, zreznou a na nové  elektroauto nebudou mít ? A oježděné s vymlácenou baterií ? Ale jak píši již vícekrát, oni nám to asi stejně vnutí. Holt individuální motorismus bude za pár let luxus a ostatní budou spořádaně jezdit sdílenými elektrovozidly a vlaky a elektroautobusy. Jinak proč by nemohlo být dříve Citigo v luxusní výbavě za 260.000,- Kč ? Znám ukecané dosti velké slevy na škodovky.
    • Nic na ton - polu nemám. Možná blbá otázka,ale proč by to inteligentní dobíjení dobíjelo jen schválně na 80%? Mě je pořát jen divný to,že kdyby byla přece vybitá baterka,tak by přece při startování pohasínali kontrolky. A tohle prostě jde vše v pohodě,jen nenaskočí startér,jestli tedy do něj jde proud na cívku ve startovací poloze.
    • zdravim,   v posledni dobe (zcela presne od soboty od rana) z niceho nic zacal columbus po nastartovani vyzadovat PIN.   at zadam cokoli (zadne pin jsem nukdy nepotreboval) nasleduji dlouhe “presypaci hodiny” ktere nikdy neskonci.    je mizne zadani pinu i skipnout (krizkem) - pak se zobrazi “spojeni preruseno” a nadale vse funguje tak, jak ma - navigace, sim karta, hands free...   jedine, co se zmenilo, tak ze v patek vecer jsem nainstaloval iOS 13 - takze je tam mozna souvislost, ale jinak nevim...   nema nekdo tuseni co je pricinou?   diky
  • Create New...