Přejít na obsah

OII RS od Milotecu


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Milotec má takovéto celkové koncepty hnusný vždycky, ale pár dílů by se dalo použít třeba přední nárazní není zlej, kdyby tam nebylo to stříbrné okolo mlhovek, ale RS je RS. Zrovna jsem to chtěl upravit a ty jsi mě předebehl lol:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj nazor - treba maska by se mi pacila a ta mrizka narazniku veprostred taky...zbytek je shit a nechapu proc milotec se svym jmenem nezkusi udelat funkcnejsi veci...ja bych si pak klidne necou koupil...mam jen chromovany ramecky budiku jelikoz mi to sedne k radici pace...a vzpery jsou dobry to je asi vse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, človek tu 2 dni nie je a hneď sa to tu tako zomelie. :huh:

Ale k tomu Milotec-u. Niktoré diely sú ešte ako tak OK, ale niektoré sú desné. Podľa mňa je RS samo o sebe pekné, má taký čistý dizajn. V jednoduchosti je sila. U toho Milotecu sa mi zvlášť nepáčia tie obruby hmloviek (ako keby to boli monokle), zrkadlá mi v tej striebornej tiež akosi nesedia, malo by k nim byť aj viac rovnakej striebornej kdesi na aute. No a tá hlavica radiacej páky, to je vrchol. Dedo mal kedysi niečo podobné v Žigulíku, akurát tam bolo v priesvitnej hlavici zaliate autíčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj nazor je, nejake dily jsou dobre.Nechci se chlubit,ale presnou touhle sem celej den jezdil.Je to pana Lochmana jestli nahodou nekdo zna.Je to clovek kterej ma nejakou cast Milotecu a tuhle RS mel prvni v republice.Tahle RS ma najeto nejakejch 8 000km.Je to vuz ktery je spis na vystavy.Ted ji prodava kdyby nekdo mel zajem.Me rikal cenu 830 000kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají ho holé proto, že pro úpravy nejsou nadšeni. A není to ani kritika, ale spíš názor.

Každý má rád svou značku auta, elektra, někdo tuní někdo ne. Nebral bych to jako urážení nebo kritiku. Můj názor je takový, že prostě oplastování ala Milotec je příšerný a na nové auto bych si to teda nedal, ale nakonec ať si každý dělá co chce, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě k tomu Milotec kitu : protože sám mám na autě od Milotecu pár věcí, asi nikdo nečekáte, že bych to nějak extrémně hanil. Nicméně tak, jak tam někdo napsal, je na tom autě naplácaný všechno, co na Octu II. Milotec dělá. Na jednu stranu je to třeba, pokud to mají v reálu ukázat, na stranu druhou to podělali, protože celkovej dojem je, diplomaticky řečeno, ne zrovna zdařilej.

Můj osobní názor : mračítka asi dolu (sám jsem to na základě vaší kritiky sundal). Kliky a zrcátka určitě nebrat. Ty okenní větrolamy jsem měl už na Favoritu před 15 lety, takže pryč s nima. Maska a spodní gril má jeden problém a sice, že vypadá velmi lacině ten typ tahokovu a je navíc opatřen lesklou komaxitovou barvou, což ještě víc tu tuctovost zdůraznuje. Měl jsem tu černou spodní mřížku taky, ale nahradil jsem jí alespon nerezovým provedením, doufajíc, že to bude lepší. I tak se mi příliš nelíbí. Na trhu je spousta materiálů typu "tahokov", který by tomu slušely líp. Na to, kolik výrobky Milotec stojí, by si to ta mřížka a maska určitě zasloužily. Jinak ale myslím, že opticky ten "klín", ala Audi nevypadá zle. Další jsou ty mlhovky, a to je asi opravu "out", takže pryč. Zadní střešní spoiler mám taky, líbí se mi a nemám výhrad. Snad jen ta cena (a dvě hodiny držení, když jsem to lepil, ale to je jiná písen a hlavně moje blbost :D ). Chrom lišty pod zadními světly asi taky ne. Lišta nad SPZ a na spodní hraně zadních vrat : nevím, mám tu horní a celkem se mi líbí, protože tu velkou plochu opticky rozděluje. Boční rozšíření prahů : nemám a asi nebudu, je to divný a nekompaktní. Přední a zadní rozšíření nárazníku : mám to ve předu a jednoznačně říkám ano na standardním typu, ale už si tím nejsem tak jist na RS. Spíš asi ne. Na zadek, kde mám RS nárazník to asi nedám. Asi poslední (pokud jsem něco nevynechal) je zakrytí škodováckých znaků a k tomu bych řekl tohle : kdo se za tu značku stydí, atˇ si jí radši nekupuje. Připadá mi to podobně, jako když si někdo dá hvězdu z Mercedesa na kapotu Hyundaje. Zcela na závěr chci říct, že na O II. není prakticky jinej alternativní výběr doplnků, takže ta kritika by měla brát v úvahu i tohle. I tak si ale myslím, že jsou všechny doplnky velmi precizně zpracovány a na autě perfektně sedí, za což zasílám můj osobní dík ani ne tak německýmu majiteli značky Milotec, jako spíš českým ručičkám z Revničova. -_- Tak to je asi celý. Nazdar - kašpar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako celek mi ta úprava OII RS od Milotecu připadá kýčovitá, nevkusná a přeplácaná. Ale některé detaily si myslím že jsou vcelku decentní: např. lišta na spodním okraji zadních světel a možná ta lišta nad RZ. No a ta řadička, to je fakt vrchol, ořesně jak píše Diamant: dřív to byly v takové průhledné hmotě zalitá autíčka, teploměry, květiny a teď tohle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
chci si koupit od miloteku 3 věci prozatím.

lišty z ušlechtile ocely na přední masku

stříbrné kryty kliky

nerez lištu pod zadní světlo

Rád bych věděl jaké s tím má kdo zkušenosti a na co si dat pozor při instalaci.

Myslím že to k dokrášlení OII bohatě stačí.

zadní lišty a kliky jsou myslím samolepicí, ale ty polepy na masku se musí namatlat černým lepidlem. Drží to perfektně, když se to odmastí a dá se toho tam dost, ale bacha, drží to perfektně úplně na všem, tzn. na rukách, kalhotech, stole atd.. Je to hroznej sajrajt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...