Přejít na obsah

Čím se chlapí holíte???


Romariooo

Doporučené příspěvky

Já se nejradši neholím vůbec, to je největší otrava, jakou si umím představit :aggressive: ...ale když už to po třech dnech nejde ignorovat, tak zatím používám Gillete Fusion. Předtím sem měl strojek od Braunu, ale ten mi nějak nevyhovoval, protože když jsem nechal narůst delší vousy (třeba ty tři dny), tak už si s tím neporadil a musel sem to tak dlouho trápit, že sem pak byl celej doškubanej jako slepice. Prej je na takový vousy lepší od Philipsu něco s frézkama než ten Brauňáckej vibračák, tak o nějakým právě taky už delší dobu uvažuju, ale pořád nevím do čeho jít....když už to stojí takovou dardu, aby to k něčemu bylo :help: Navíc mám nějakou citlivou pokožku a když se holím každej den, tak sem z toho pak celej podrážděnej...teda krk je podrážděnej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten panasonic vypadá pěkně :palec2: Já mám Brauna přes rok a spokojenost, tenkrát byl v akci, tak jsem ho vzal a nemůžu si stěžovat, holí pěkně a baterka neuvěřitelně vydrží přes měsíc každodenního holení, teda krom víkendu, to se neholim ... Jinak použití i v síti a umí pod proudem vody, za tu cenu prostě bomba :palec2:http://www.datart.cz/katalog/Pansky-holici...ntour-5875.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Philips HQ7830 a Gilete 2ks + dobrá gelová pěna. Používám podle nálady. Moc ale holení neřeším, vemu to čas od času. Nebaví mně to, je to otrava.

Ten elektrickej phiips je na dobíjení, vydrží kurevsky dlouho a lze se holit i při nabíjení. Mám ho už pár let a stále super. Podle návodu už měl projít několikkrát servisní údržbou :) Nedělám s ním nic, jen ho občas vysypu a umeju horkou vodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...