-
iPhone
pokud máš HF GSMIII UHV premium ,tak to ani nepůjde, iphone neumí rSAP
- Superb Scout
- Superb Scout
-
Jakou barvu
Pěkný kousek,gratulace... U mě absolutní 1nička-bílá 2.mocca 3.platin
-
FM antena (prut) za ploutev
nezaznamenal jsem rozdíl v příjmu
-
FM antena (prut) za ploutev
je to maličkost až na stísněný prostor k manipulaci...chce to trpělivost... do 15 min je to hotové. Jinak bude nutné sundat jeden plastový rychlokonektor a dat tam ten z pruto-ploutve,2 barvičky pasují,jednu přehodíš a je to! Dal jsem si tu ploutev přelakovat z černé do barvy auta, je to o něčem jiném:)
-
Superb 2 hmlovky (mlhovky) s denným svietením
dík,tak na půl-) jsou to noldeny od milotec,udelal jsem si šablonu negativ a našel přesně místo ,kde to kopíruje nárazník,zbývalo opatrně vyříznout. dobré bylo ,že jsem měl před rokem nárazník dole a věděl ,že je tam dutina.
-
Superb 2 hmlovky (mlhovky) s denným svietením
-
Motor 2.0 TDI CR 103 kW
já jezdím lim. 2.0 CR 125KW 4x4 a při stejné rychlosti 6,2 l/100km a to je relativně o dost težš
-
Chrom kryty ostřiku
Mně tu jednu krytku minulý týden někdo ukradl. Šel jsem si objednat novou s tím že se musí nalakovat, místo toho přišly dvě chromované, s tím, že v černé k lakovaní už nelze. Osobně mi přijde, že dost zásadně mění chromovaná verze agresivní vzhled světlometu a celého předku. Musím hold nechat nalakovat chromovanou.
- Nexus vypínání
- Nexus vypínání
-
Znak RS do tříramenného volantu
ano,právě ten zdroj hledám-)
-
Zvýšení podvozku - paket pro špatné cesty
mám táké paket,neocenitelné při jízdě na chalupu....doma máme ještě 4x4 a má to s ní naprosto stejnou výšku
-
Podložky (rozšiřovací) pod kola Octavia II
MartHK
Uživatel
-
Připojeno
-
Poslední návštěva