Jump to content

Lewhart

Uživatel
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

7 Neutral

About Lewhart

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No hlavně ten LCD, to je jíná třída, barvy jsou nádherný, nejsou tam duchové jako u staršího LCD, dále to menu je mnohem hezčí než to staré, vše funguje svižně, žádné trhání. Jinak to hezčí menu umí Ferda25 i na starším LCD s MiB 2. Pokud někdo nechce měnit LCD tak to menu umí změnit, měl jsem to před výměnou a super. Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. Dobrý den, moc sem nepíšu, ale musím se podělit o svoji zkušenost s uživatelem Ferda25. Mám to do Strakonic docela daleko tak jsem váhal, zda se mám vypravit nebo ne, ale nakonec jsem se odhodlal a napsal. Musím říct, byl jsem mile překvapen jednáním, kterým Ferda25 přistupuje k práci, je to opravdu mistr ve svém oboru, neznám nikoho, kdo by to měl takhle v malíku jako on Vše v mém autě nastavil, dokonce opravil paměť sedaček, což v originál servisu nedokázali (chtěli měnit motorky pro pohyb sedadel), takže super. Nakonec jako třešničku na dortu mi přeinstaloval jednotku MiB 2 na MiB 2.5 a já jsem si mohl namontovat LCD Columbus 9,2”. Vše funguje na jedničku a musím podotknout, že i když se jednotka hodně bránila, nevzdal to a nakonec opravdu vše dokončil. Ještě jednou mu chci touto cestou poděkovat a pokud někdo váháte zda se do Strakonic vypravit tak neváhejte, je to opravdu člověk, který se jen tak nevidí. Zasílám pár fotek nového Columbuse, omlouvám se kvalitu fotek, fotil jsem narychlo.
 3. Ahoj u mě nakonec výměna kompresoru a je po problému. Předtím to dělalo přesně to co píšeš. D.
 4. Ahoj mužů se zeptat jak to opravili? Začalo mě to dělat to samé, zapnu klimu a slyším, že klapka se přepne do vnitřní cirkulace. Moc děkuju za pomoc.
 5. to pherson: Ahoj dle Etky by to mělo být pro Passata toto: 3AA122101G měj se fajn David.
 6. Kamarád to objednával jako že to spěchá tak to dnes ráno dorazilo, a když se koukal tak tam ještě 3ks byly, tak snad se na Vás dostane kluci. Jinak jsem koukal jak to kamarád dělá a bylo to takhle: 1. Sundal tu trubku od nasávání vzduchu 2. Demontoval ten velký box co v něm je vzduchový filtr 3. Hned pod ním byl ten teemoregulátor, byl na chladiči oleje od DSG Snad jsem to podal trochu logicky, držím place všem, David.
 7. Takže celé odpoledne teplota držela na 90, jsem rád, u mě je tedy problém vyřešen! Jinak termostat je hned pod vzduchovým fitrem, stačí ho demontovat a hned na něj koukáte, výměna cca 20 min. Tak snad to bude fungovat všem!!!!!
 8. Takze termostat vymenen a je to ok, teplota okamzite na 90 a drzi!
 9. to pherson: tak to máš stejný motor jako já, tudíž tam ten termoregulátor musí bejt taky na 100 %
 10. Zdravím všechny, mám jeden takový dotaz, po výměně radia Bolero za navigaci Columbus se v autě tatálně zhoršil zvuk, basy jsou hrozný, výšky snad ještě horší, celkové to vůbec nejde vyladit. Pokoušel jsem se kontrolovat i kodování a ostatní možnosti, ale nic nepomůže. Pokud vrátím zpět Bolero, tak to jakš takš trochu hraje, dá se to poslouchat. Prosím tedy o radu, jestli se toto dá vyřešit, popřípadě o kontakt na někoho kdo by byl schopen v autě to audio trochu vylepšit, mám namysli výměnu repro (např. Morel Tempo, o těch čtu jenom chválu) a vytlumení dveří. Mám ale strach jestli to s tím Columbusem pomůže. Díky za pomoc.
 11. to JiRiK: Tak pondělí snad rozhodne ja věřím, že to je ono !!
 12. to ferda 25: asi máš pravdu, ale pořád tajně doufám, že to bude ono jinak opravdu nevím. A co se toho Passata tyče, pokud jsem se koukal do Etky tak tam ty druhý termostaty maj taky, stejně jako u škodovky ... záleží co má uživatl pherson za rok a kod motoru ....
 13. tak já mám už od pondělí objednán ve škodovce ten termoregulátor co psala Martina.V v příspěvku, kde psala, že jí to problém vyřešilo, tak snad doufám, že to u superba problém vyřeší. Jinak ve škodovce říkali, že tento termostat je nedostakové zboží a že škodovka nechala udělat další várku. Tak snad v pondělí příjde a hned ho jedu vyměnit, dám pak vědět. U Passatu je divné, že to tam není .....
 14. já jsem doma na práškách nemocnej, tak se chystám hned jak budu trichu moct to vyměnit u známeho v dílně, dnes ten termostat objednávám .... snad to bude ono, bylo by to super.
 15. Ještě upřesnění, má někdo stejný problém s teplotou a má manualní převodovku?
×
×
 • Create New...