Přejít na obsah

r-hanz

Uživatel
  • Počet příspěvků

    25
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše zveřejněné uživatelem r-hanz

  1. Nazdar. Chci se zeptat jestli jde do fabie 2004 bez problémů instalovat STREAM nebo AUDIENCE z OII. Bude fungovat zobrazení na MAXI - dot a lze nějak propojit s klimou ( to asi ne co? ) Díky za info.
  2. Hlásí se severní morava Vratimov
  3. Zkus dát před led žárovku klasickou diodu v propustném směru. Ta má přechodové napětí 0,7 voltu a to by mělo indukci či nějaký malý přechoďák omezit
  4. Používej dusík a nemusíš nic měřit
  5. r-hanz

    Lakťové opierky

    Kdo to vyrábí a kde se dá koupit? A za kolik?
  6. r-hanz

    sedadla-pojazdy

    to Nota: Tak tady máš inspiraci , vyzkoušej a dej vědět jak jsi dopad
  7. r-hanz

    sedadla-pojazdy

    Možná by nebylo špatné použít plastové lišty s kartáčovým těsněním a tyto chytit na suchý zips na kobereček. To těsnění se prodáná v různých šířkách a je somolepící. Tím by se daly lišty opticky schovat a nebránilo by to posuvu.
  8. A co se divíte. TDi motor je stavěný na to aby točil kolama a ne aby se používal k ohřevu . Vždyť přece ve všech návodech k použití se píše , že jej na volnoběh nedostanete na provozní teplotu a proto se má zahřívat provozem a i tady se vyrábí točivý moment a teplo je až nechtěná nutnost.
  9. Hledal jsem a našel. Ale ohýbání přes koleno mi přijde jako když jsem rovnal svěšené dveře u 120cky otevřením a taháním dveří nahoru. To už je 15 let a pořád se soudruzi nepoučili z chyb?
  10. Mi to dělá taky a když přitáhnu dveře zevnitř tak to přestane. Nedá se to seřídit na zvoře zámku? Nebo se s tím dá udělat něco jiného?
  11. r-hanz

    Fabia Nafta

    neváhej ani chvíli. Já teď koupil 2 roky starou TDI za 235 tis ale dovezenou na zakázku a po známostech , ofiko cena kolem 260.
  12. Tak já mám dlouhodobou spotřebu dle PP 5,3 ve skutečnosti těsně pod 5. Jezdím většinou krátké trasy do 40 km 50%město 50 okresky. Je pravda že jezdím na spotřebu. Kvůli ní jsem dízla kupoval a mám za sebou kojence tak musím opatrně , ale určitě nejsem brzdou provozu ve městě tak 60 mimo město okolo 100 dálnice 130. Kdysi jsem stěhoval kámošku do Lucemburku Pasatem combi 1.9 TDI , nijak to nešetřil , po něměcku 170 a plně naložený a vešel jsem se do 7l. Kdyby mi fabule brala tolik v běžném provozu , tak ji nechci.
  13. Na šroubky a celkově kovové věci mám magnet na 30 cm ohebné tyčce od WURThu. Fakt super věc. Gramlavým jako jsem já vřele doporučuji
  14. Tipoval bych to na spojkové ložisko nebo ložisko výstupu hřídele z převodovky. Ale spíš to spojkové.
  15. za jizdy na volnoběh to ukazuje spotřebu v závislosti na tychlosti jízdy. Zkus to při 100vce z kopce a při 2cítce na rovině - bude tam rozdílná hodnota
  16. Dík A jak je to s cenou? Za kolik origoš ŠKODA a za kolik no name od BOSCHe
  17. Díky zítra ji vytáhnu , musím sehnat torx s dírkou nechci aby bylo poznat že jsem se v tom hrabal.
  18. Nazdar. Mám týden fabku 1,9 Tdi 74 Kw dva roky starou. Chtěl bych vědět jak se projevují problémy s váhou vzduchu. Nemám s díslem moc zkušeností , ale při akceleraci z nižších otáček dochází k cuknutí motoru okolo 2000 ot. a taky se mi zdá že náběh do otáček bez kvaltu je poměrně pomalý. Díky za radu
×
×
  • Vytvořit nový...