Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

prisa

Uživatel
  • Připojeno

  • Poslední návštěva

Vše, co zveřejnil prisa

  1. Ahoj všem, tak mám auto doma s tím, že se závada neprojevila.
  2. Tak aby toho nebylo málo, dnes se přestaly odemykat pravé zadní dveře. Je nutný aspoň 2x zmáčknout tlačítko pro odemčení..
  3. V pátek jedu do servisu. Při dotazu na náhradní vozidlo 850,- bez DPH na den. Po opravě dám vědět výsledek.
  4. Zdravím, hlásím první problém s mojí fabkou. Po zamknutí nezhasnou led pásky v předních světlech. Udělalo to jednou když jsem měl najeto asi 200km, nyní mám 45 tisíc a začíná to dělat častěji. Leaving a coming home nastaveno na nejkratší dobu (5 vteřin). Auto takhle svítí i 2 hodiny. IMG_5480.mov Nesetkal se někdo se stejným problémem? Video přikládám do přílohy.
  5. prisa odpověděl na pb1's téma v Motor
    Tak to mě mrzí, jedu na garančku za 8 tisíc km, nahlásím to a uvidím. Nepočítám že s tím cokoliv budou dělat řadí to? Řadí, tak vidíte 😀
  6. prisa odpověděl na pb1's téma v Motor
    Tento zvuk je tomu nejpodobnější
  7. prisa odpověděl na pb1's téma v Motor
    Ahoj, mám 1.5tsi a stejný problém, zatím jsem neřešil. Vyvolat se to dá několikanásobným prudkým přidáním a ubráním plynu na “sport” režim, někdy mi v tom i zaklepe, zaskřípá jakoby to šlo přes zuby
  8. Ahoj všem, Koupil jsem si Fabii IV 1.5. DSG, výbava style, rádio bolero, ve výbavě smartlink je, přes Bluetooth se s mobilem normálně připojím a vše funguje normálně. Pokud se chci připojit přes kabel, kvůli navigaci přes smartlink, tak mi auto vyhodí hlášku spojení selhalo. Mobil ovšem hlásí že je android auto k autu připojeno. Kabel používám originál samsung. Zkoušel jsem restartovat infotainment, Mobil, odinstalovat android auto a nainstalovat zpět, ale bez výsledku. Nemá s tím někdo zkušenost, jak problém vyřešit? Děkuji za rady.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.