Jump to content

swenak

Uživatel
 • Content Count

  393
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

24 Excellent

1 Follower

About swenak

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Čerpadla odcházejí, resp. hřídelky.
 2. swenak

  DSG vs manuál

  K tomu si ještě přidat, že dnes silnější motor je 4válec 2litr a to je další smutný fakt. Když třeba i Cayman má takový šicí stroj :-( Pomalu to bude tak, že pro řidičská auta s charakterem budeme muset kupovat starší auta a časem jezdit veterány :-) O vzhledu nemluvě, ale to už je vše na jiné téma.
 3. swenak

  DSG vs manuál

  Ale to není prostě to samé a napsal jsi to jako dogmu. To, že by se Ti povedlo je s manuálem pracovat by neznamenalo, že jsou najednou schopnější řídit, bezpečnější po okolí a tak dále. Ano, samozřejme, nějaké schopnsoti člověk pro jedno i druhé asi potřebuje, ženy často prostě "neslyší" motor a podobně, ale tvrdit, že vědět s manuálem=uměť řídit v provozu je odvážné. Amerika je převážně automatická. Je to pohodlné, o tom asi distkovat nelze a lidi, co nechodí na fóra o autech, ale prostě chtějí z A do B díky tomu mají větší volnost a mají třeba více času věnovat se provozu. Sice to neznamená, že ten čas provozu věnují, ale ... :-) Ono taky ale není automat jako automat. Osobně, ač mám DSG, bych nechtěl ty jednostupňové, hydroměniče a podobně. Když jsem seděl v půjčené F430, nebo co to bylo, tak jsme myslel, že si ze mně někdo střílí. Nicméně, i takový "krám" by mohl běžnému uživateli dobře sloužit v provozu.
 4. swenak

  DSG vs manuál

  A ženit by se měli jenom muži, co umí vařit:) Co na tom, že jim pak bude vyvařovat manželka, ale umět to mají. Pánové, až se mi nechce věřit, co čtu. Nebo, umíte programovat? Ne? Přestaňte používat počítače. A pí si taky vypočítejte, ne, aby jste si ho pamatovali, nebo kouknuli do tabulek/na net. K čemu má řidič umět s manuálem, když ho neřídí? To jako bude lepším řidičem? V čem jako?
 5. swenak

  DSG vs manuál

  Pořád nechápu, k čemu to kategorizování, je to k něčemu potřeba, zařazovat lidi do skupinek a hodnotit, komu co ano a co ne? Mám DSG, mám přes 400k, řadím 99% času řadičkou, někdy pomoc pádly a někdy dám D. Teď uvažuju o jiném autě a nejsem si jist, jestli si nevemu manuál, ale ne proto, že bych s DSG nebyl spokojen, jenom, že k tomu autu se prostě manuál více hodí, to je vše.
 6. swenak

  DSG vs manuál

  Kdo má Fabii, může jezdit autobusem. Chjo, to jsou názory:)
 7. To pak může být i ta vyvažovací hřídel v čerpadlu, častá chyba.
×
×
 • Create New...