Přejít na obsah

Servořízení


Budikman

Doporučené příspěvky

Ahojte,mám problém se servořízením v zimě-V únoru letošního roku se mi stalo,že při krátké cestě mi vypnulo servořázení a svítila kontrolka volantu.Motor přitom běžel v klidu, když auto stálo a čekalo až se vykecám v tom mrazu.Nasedl jsem do auta a zjistil ,že mi svítí ta kontrolka serva.Vypnul jsem motor-což jsem asi neměl dělat a auto jsem již nenastartoval.Měl jsem kabely tak jsme to propojili kabelama a auto nastartoval.Okamžitě jsem odjel a vše fungovalo v pořádku.Fungovalo to několik dní v pořádku,ale pro klid v duši jsem si řekl,že raději koupím novou baterii 55kw a tak ji v březnu koupil.Nyní 30.12.2010 když bylo u nás 14stupňů pod nulou jsem večer zase jel cca 6km pomalou jízdou v malých otáčkách a když přijel na místo,tak Fabka opět na mne čekala než si něco vyřídím při zapnutém motoru na volnoběh asi 12minut a vše se opakovalo znovu jako v ůnoru.Když jsem vlezl do auta svítila kontrolka serva.Opět jsem splašeně vypnul motor a nenastartoval.Zapojil strtovací kabely na jiné auto nastartoval a pelášil domů.Cestou jsem se zastavil v obchodě zhasnul motor a když se vracel z nákupu tak normálně na svoji baterii nastartoval a jel dom.Jaro.léto a podzim i kus zimy než začalo opravdu mrznout,kdy to kleslo k 15ti stupňům tak jsem měl se servem klid a myslel,že mi ten problém v únoru udělala baterie proto jsem raději koupil jinou,ale ted když se mi ta závada ukázala znova a znova v zimě tak nevím.Baterií to asi nebylo,tak nechám přeměřit alternátor jestli dává dost proudu nebo nějaké zoxidované svorky,kontakty????Možná mi někdo poradí-díky a ahojte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...