Přejít na obsah

Stěrače


Zába

Doporučené příspěvky

Taky jsem to na Fabii uz videl. Vcera jsem se byl zeptat v servisu, jeste nikdy to nedelali, ale podivaji se na to. Octavia ma uz hodne funkci, takze by to jit melo.

Docela zajimave je, ze se da naprogramovat i denni sviceni. Neni potreba zadne rele, jako u fabky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to ziadal vypnut v servise, odpoved bola, ze sa to neda... ak sa to naozaj da, hodte sem niekto prosim blizsie info.

Ja by som dokonca privital aj vypnutie automatickeho stierania po pouziti ostrekovaca skla (zotiera to zbytocne vela krat a ked dojde kvapalina, tak to narobi poriadny bordel)

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nechapu, ty bys chtel ostrikovat bez stirani? ja az ted, po roce a ctvrt co OII mam zjistil, ze kdyz prsi a mam pusteny sterace na druhou polohu, tak jakmile zastavim, automaticky se to prepne na cyklovac a jakmile se rozjedu, zase se to samo prepne na normal.docela dobra vychytavka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nechapu, ty bys chtel ostrikovat bez stirani? ja az ted, po roce a ctvrt co OII mam zjistil, ze kdyz prsi a mam pusteny sterace na druhou polohu, tak jakmile zastavim, automaticky se to prepne na cyklovac a jakmile se rozjedu, zase se to samo prepne na normal.docela dobra vychytavka

Tak toto som tiez len nedavno zistil a to mam octu uz rok a pol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host kunikosita

To nevím, že by se denní svícení na Fabii dalo nakódovat? taky mě to zajímá. Jinak u Octavie II se slzný stírání deaktivuje v dlouhým kódování BSG, stejně jako konfortní funkce zadního stěrače, denní svícení atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maverick - fakt ide, ale už to príliš nesledujem, takže neviem ako a ani od ktorého dátumu to už autá majú. Ale myslím, že sa niekto ozve a poradí.

Tak to jseš jedinej co něco takového tvrdí, tak jestli můžeš zkus poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, u Fabie sa denné svietenie nekóduje, zapája sa relé.

Kódovanie stieračov a ďaľších vecí sa u O2 robí úplne inak, ako u Fabie. U Fabie sa zmení interval, u O2 treba zmeniť správne čísielko cez long coding.

Bohužiaľ, zatiaľ sa mi nepodarílo zistiť, ako zmeniť to zotretie po ostreknutí ani pípanie po zamykaní auta. Ani odborníci v servise neporadili, vraj sa nedá :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale dá.....

Ja tiež vravím, že všetko sa dá! Ale zatiaľ nebol čas vŕtať sa v tom...

Holt ale čo by človek čakal v autorizovanom servise, keď mechanik (vraj najlepší zo servisu) povie, že to nepôjde, lebo taký kód motoru (BXE) mu jeho VAS neponúka :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, že by se denní svícení na Fabii dalo nakódovat? taky mě to zajímá. Jinak u Octavie II se slzný stírání deaktivuje v dlouhým kódování BSG, stejně jako konfortní funkce zadního stěrače, denní svícení atd.

Co je mysleno za funkci - komfortni funkce zadniho sterace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...