Přejít na obsah

Zatuhlé stěrače


Fido

Doporučené příspěvky

kamaradovi se to take stalo. Proste to zatuhlo. Tak to rozebral a rikal ze se malem posral kdyz vytahoval nejaky cep. Rikal sakra ja k to ten motorek mohl utlacit. A to kluk rval a vytahoval nejakyma klestema ktere si prodlouzil na pul metru. Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je prodávl za 500 repasované,ale už nemám.pokud jsi šikovný,rozeber to,pročisti,namaž a je to

No, i tak to jde, mel sem to i s maznici, vydrzelo to sezonu, musel sem znova cistit a mazat, zase sezonu, ted uz to je v pytli uplne, jedno se nehlo, druhy malinko, rez v prasku lezla i z maznice, taxem to hodil ke zbylymu zelezu do sberu a dal sem novy, cenovka 850 nova, origo dil. Dal sem i novy raminka a stira to jako uz tak 4 roky ne, a tisse k tomu ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám předfaceliftovou Octu. V poslední době se mi zdálo, že mi jdou stěrače nějak pomaleji. Dnes jsem jel v dešti a to už šly opravdu pomalu - hodně zadrhávaly. Nakonec se úplně zastavily a od té doby nejdou spustit. Myslím, že je to celý mechanismus zarezlý, bude třeba ho rozebrat a promazat.

Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Nějaké rady jak postupovat? Nebo se pletu a závada je v něčem jiném?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to cistil jednou, paxe mi to seklo v bource cestou z Chorvatska, bomba jet v noci nekolik hodin v desti tak dlouhou cestu. Taxem to vycistil poradne, navrtal maznice a znova tam dal. Po roce a pul opet v prdeli. Taxem koupil za 850 novy faceliftovy pakovani, za hod a pul to vymenil i s raminkama a mam pokoj. Doporucuju vymenit rovnou, nez se s tim srat, casem Ti to zarezne znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to cistil jednou, paxe mi to seklo v bource cestou z Chorvatska, bomba jet v noci nekolik hodin v desti tak dlouhou cestu. Taxem to vycistil poradne, navrtal maznice a znova tam dal. Po roce a pul opet v prdeli. Taxem koupil za 850 novy faceliftovy pakovani, za hod a pul to vymenil i s raminkama a mam pokoj. Doporucuju vymenit rovnou, nez se s tim srat, casem Ti to zarezne znova.

Ten pofaceliftovy mechanismus je v necem lepsi? Vylepsena ochrana proti korozi? Je nejaky problem ho namontovat na starou Octu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pofaceliftovy mechanismus je v necem lepsi? Vylepsena ochrana proti korozi? Je nejaky problem ho namontovat na starou Octu?

Je lepsi v tom, ze ma osicky ochraneny v gumovym zapouzdreni a nerez ty spodni kladky, co na stary rezly, takze uz tam neni problem. Na starou Octu ho das uplne bez problemu, pasuje i motorek -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to dělám tak,že je rozeberu,vyčistím,dobře namažu grafitkou,složím ,nahoru dám těsnící gumičku z kohoutku a potom koupím origi ty těsnící gumy a ještě se mi nestalo,že by to i po 3 letech blblo.Zbytečně vyhozených 1000 za přepákování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se koupit novy mechanismus.

Jen jsem z toho ted trochu zmateny.

Ve znackovem servisu mi rekli, ze pofaceliftova tahla nejdou namontovat do predfaceliftove Octy kvuli jinym rozmerum. Existuje pouze vylepsena verze tahel pro predfaceliftovou Octu. Jenom nevim jestli to je ta s temi nerezovymi kladkami a gumickami. Nevite nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se koupit novy mechanismus.

Jen jsem z toho ted trochu zmateny.

Ve znackovem servisu mi rekli, ze pofaceliftova tahla nejdou namontovat do predfaceliftove Octy kvuli jinym rozmerum. Existuje pouze vylepsena verze tahel pro predfaceliftovou Octu. Jenom nevim jestli to je ta s temi nerezovymi kladkami a gumickami. Nevite nekdo?

cha cha tak to tě pěkně krmněj... je akorát jinaj konektor na motůrek ... takže se přehazuje motor... ten vydrží hodně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se koupit novy mechanismus.

Jen jsem z toho ted trochu zmateny.

Ve znackovem servisu mi rekli, ze pofaceliftova tahla nejdou namontovat do predfaceliftove Octy kvuli jinym rozmerum. Existuje pouze vylepsena verze tahel pro predfaceliftovou Octu. Jenom nevim jestli to je ta s temi nerezovymi kladkami a gumickami. Nevite nekdo?

cha cha tak to tě pěkně krmněj... je akorát jinaj konektor na motůrek ... takže se přehazuje motor... ten vydrží hodně....

Diky za potvrzeni, ze u Skodovky opet vedej houno -_-:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodl jsem se koupit novy mechanismus.

Jen jsem z toho ted trochu zmateny.

Ve znackovem servisu mi rekli, ze pofaceliftova tahla nejdou namontovat do predfaceliftove Octy kvuli jinym rozmerum. Existuje pouze vylepsena verze tahel pro predfaceliftovou Octu. Jenom nevim jestli to je ta s temi nerezovymi kladkami a gumickami. Nevite nekdo?

cha cha tak to tě pěkně krmněj... je akorát jinaj konektor na motůrek ... takže se přehazuje motor... ten vydrží hodně....

Jestli te chapu dobre, tak pofaceliftova tahla lze pouzit na predfaceliftovou verzi, ale musi se vymenit i moturek. OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli te chapu dobre, tak pofaceliftova tahla lze pouzit na predfaceliftovou verzi, ale musi se vymenit i moturek. OK?

Skoro...pofaceliftova tahla muzes na starou verzi dat, a z ty stary si das na ty novy tahla moturek. Takze jen odsroubujes moturek ze starejch tahel, namontujes ho na novy a je to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...