Přejít na obsah

Výfuky


WalkerT

Doporučené příspěvky

Včera jsem si cestou do práce všiml, že se aktuálně na nových vozech Yeti začalo objevovat jiné provedení zadního dílu výfuku bez ohledu na motorizaci a pohon zadní nápravy. Došlo také zřejmě k úpravě podlahy zavazadlového prostoru, protože nový zadní díl výfuku je pod celou podlahou zprava s vývodem vlevo a u původního provedení podlahy byl zadní díl omezen dolů vystouplým prolisem schránky nářadí a příslušenství na pravé straně a tak byl pouze zhruba od prostředka zadní části doleva.

Máte už někdo z nových majitelů toto nové provedení ? Jak pak nově vypadá prostor pod podlahou zavazadlového prostoru, nemohl by to někdo vyfotit ? Já to nafotit nemohu, snad až potkám nějaké auto venku mimo závod :)

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si cestou do práce všiml, že se aktuálně na nových vozech Yeti začalo objevovat jiné provedení zadního dílu výfuku bez ohledu na motorizaci a pohon zadní nápravy. Došlo také zřejmě k úpravě podlahy zavazadlového prostoru, protože nový zadní díl výfuku je pod celou podlahou zprava s vývodem vlevo a u původního provedení podlahy byl zadní díl omezen dolů vystouplým prolisem schránky nářadí a příslušenství na pravé straně a tak byl pouze zhruba od prostředka zadní části doleva.

Máte už někdo z nových majitelů toto nové provedení ? Jak pak nově vypadá prostor pod podlahou zavazadlového prostoru, nemohl by to někdo vyfotit ? Já to nafotit nemohu, snad až potkám nějaké auto venku mimo závod :)

je to uz od model. roku 2011 t.j. 22 tyzden 2010 cize uz skoro rok

tyka sa to modelov 4x2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...