Jump to content

Škoda SUV - Yeti, Kodiaq, Karoq, Kamiq a Enyaq 𝗶V

Forums

1. 14.9k

naše hospůdka...

1.6k

The ŠKODA KODIAQ, a large 4.70 metre long SUV boasting up to seven seats and one of the largest luggage compartments in its class, provides oodles of space even for the most demanding families. The KODIAQ also catches the eye thanks to its distinctive design, comfortable ride, high ground clearance combined with intelligent 4×4 drive and sheer practicality

5.8k

naše hospůdka u Kodiaqa

151

The KAROQ, the younger and smaller brother of the KODIAQ, is a compact SUV. Its size and stylish design make it a perfect fit for the city, and thanks to the intelligent 4x4 drive and Off-road mode it handles just as well when you explore off the beaten track.

8.1k

naše hospůdka u Karoqa

43

Slovo KAMIQ pochází z jazyka Inuitů, obývajících sever Kanady a Grónsko. Popisuje stav, kdy něco přirozeně „padne jako ulité“ za všech okolností. 

1.2k

ŠKODA ENYAQ iV je první čistě elektrické SUV postavené na platformě MEB, která je určena výhradně pro elektromobily, a odráží v sobě trendy dnešní doby – zjednodušení a individualizaci.

192

• Aktuální příspěvky

• Tak jsem to zkusil a funguje to, ovšem píšou, že to není funkčně garantováno, navíc je to trochu zdlouhavé
    • I ten virtual je pod nějakým operátorem, jen je třeba vědět pod jakým. Nebo to vyzkoušet nastavení pro různé operátory, da se to vygooglovat a dojdeš na to pod jakým operátorem to bude chodit. 
    • No já mám virtuála a tam to nejde nebo nedávno ještě nešlo. Paranoidní nejsem, ale občas jsem si s tím hrál když jsem auto někomu půjčil - rychlost a změna polohy :-D
    • Aha, už rozumím.   Ja mám už na druhém autě alarm a Škoda Connect, áno v poslední době je to OK, funguje to, chodí info alarmu do aplikace nebo na e-mail nebo obojí, a je to online, nastavit lze i posílání jako sms. Stačí si e-mail posílat v kopii na e-mail co se doručí jako sms, u O2 ma e-mail formát +420xxxxxxxxx@sms.cz.o2.com, podobne je to i u ostatních operátorů.   Pro paranoidní je možné nastavit si upozornění na prekročení rýchlosti se zadaním 0 km/h, pak dojde upozornění vždy když se auto jen o kousek pohne. Je tam nějaká Prodlevu mezi hlášeními, takže N bežné stání na křižovatce na červenou to pak nereaguje. 
    • @l79 moje informace o ceně vychází z tvrzení autorizovaného servisu. Také jsem zvažoval zda čidla pořídit. 
  • Create New...