Jump to content

Škoda SUV - Yeti, Kodiaq, Karoq, Kamiq a Enyaq 𝗶V

Forums

1. 14.9k

naše hospůdka...

1.6k

The ŠKODA KODIAQ, a large 4.70 metre long SUV boasting up to seven seats and one of the largest luggage compartments in its class, provides oodles of space even for the most demanding families. The KODIAQ also catches the eye thanks to its distinctive design, comfortable ride, high ground clearance combined with intelligent 4×4 drive and sheer practicality

5.8k

naše hospůdka u Kodiaqa

151

The KAROQ, the younger and smaller brother of the KODIAQ, is a compact SUV. Its size and stylish design make it a perfect fit for the city, and thanks to the intelligent 4x4 drive and Off-road mode it handles just as well when you explore off the beaten track.

8.1k

naše hospůdka u Karoqa

43

Slovo KAMIQ pochází z jazyka Inuitů, obývajících sever Kanady a Grónsko. Popisuje stav, kdy něco přirozeně „padne jako ulité“ za všech okolností. 

1.3k

ŠKODA ENYAQ iV je první čistě elektrické SUV postavené na platformě MEB, která je určena výhradně pro elektromobily, a odráží v sobě trendy dnešní doby – zjednodušení a individualizaci.

192

• Aktuální příspěvky

• Neni to rozdelene jako ta dostavbova, je to komplet, pokud bys to chtel napojit na pojistku jako z vyroby, tak plus jsem nastavoval, vychazelo jen k jednotce radia cca. 
    • No, len napisem, ze som vymenil komplet hydra a cvakanie sa nezmenilo. Stale, ked sa to zohreje, tak na 4. valci cvaka jak stary favorit.... Ked som skusil c citom dotihanut vahadlo, tak za tepla to sice bolo ok, ale za studena motor neskutocne trhal, cize som to musel o5 nastavit na studenom motore tak, ako sa to ma spravne... Mechanik mi este proadil dat hustejsi olej, ale zatial som sa k tomu nedostal, myslim, ze tiez mam 5W10...
    • Zdravim chlapy kamaráka koupila fabii 1,4 Mpi hodně tam rachtali rozvody po výměně motor tichounkej akorát to po ohřátí ma trochu klapavý zvuk skoro  takový jak popisuje Martttin ve videu vypadá to na hydra olej 10W40 shell myslíte že pomuže základní nastavení nebo dotažení zdvihátek ventilu nebo se budou muset vyměnit ty hydra. děkuji
    • Ahoj, ta kabeláž z ali obsahuje větev pro páté dveře a pak i dál do interiéru ? Je to komplet ? P.S. jinak díky za odkaz
    • Ahoj, funguje zde na stránkách něco jako bazar s doplňky nebo nejlépe náhradními díly? Sundal jsem srnu a mám poškozený předek - přední nárazník, kapota, maska, levý blatník a levé světlo. Sháním tyto díly ale pouze ve světle zelené metalíze arctic (chci se vyhnout lakování). Kdyby jste náhodou měli nebo o někom věděli. Díky
  • Create New...