Přejít na obsah

Sprint 400m O1 1.6 55kw vs. O1 1.9TDI 66kw


SPD13TDI

Doporučené příspěvky

Zdravím, chci se zeptat jestli někdo zkoušel postavit tyto dvě auta na sprint ? Jeden borec tvrdí, že 1.6 55kw dá úplně bezproblémů 1.9tku 66kw, že to přepočítával výkon toho tdíčka na benzínovej výkon a že úplně s přehledem mu nakope zadek. mimochodem Tdi 66kw má z nuly na kilo cca 13s a 1.6 55kw cca 15s ... tak jsem zvědavej na Vaše názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, ale 1.6 55kw má obecně hodně velký tah od spodu...

jo no na 1.6tku benzína 55kw má oproti ostatním 1.6tkám, ale stejně už jen to zrychlení nafta 13s a beznín 15s, mimochodem benzín má maximální krouťák při 3000ot/m a to je 134nm a při plném výkonu má kroutící moment 93Nm, zatímco 66kw diesel má maximální krouťák 210Nm ve 2000ot/m a při plném výkonu má 170Nm, to by musel řidič nafty usnout na startru aby prohrál, mimochodem sem měl 1.6 55kw a vím že nejslabší tdíčko mě dycky když chtělo tak mě dalo...

Editováno: , autor: SPD13TDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak zkusili to proti O1 66kw, tak prohráli, pak na chvilku odjeli do garáže tam s tím bůh ví co vymejšleli a že se dá znova sprint, to už pak kolega s O1 66kw nechtěl jet ale dojel Golf IV 66kw a s tím taky prohráli, a další den zkusili zase jinou O1 66kw a nečekaně zase prohráli ... ale chlapec neměl koule na to aby přiznal že hold nemá šanci a řeší furt proč to nevyšlo .D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...