Přejít na obsah

Diagnostická zásuvka


Igor

Doporučené příspěvky

maverick> uf to jsou rady. Nikdy jsem se o auta nezajímal tak, než že se mi líbily a jezdil jsem s něma. Ale za ten týden co tu pročítám, jak jde fábie upravit a co kde je, se tomu budu muset začít věnovat. Dneska jsem fotil Felicii pro zájemce o koupi. Já se toho Roomstra snad nedočkám...uf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zajimalo by me jaky kabel bych si mel koupit pokud bych chtel diagnostikovat Roomstera.

Koukal jsem do odkazu co je tady na strankach, ale nevyznam se v tom co si mam vlastne koupit. Libilo by se mi, kdyby to pak slo pichnout i treba do Fabie I. Taky me na tech strankach zaujala moznost aktivace stahovani oken DO i kdyz tam se hovori o Octavkach.

Poradi nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mvh: Určite ti bude fungovať Hex-Can kábel, urobíš s ním takmer všetko aktuálne vyrábané v koncerne.

Aktivovanie sťahovania okien cez DO sa u O1 riešilo úpravou sotfvéru RJ komfortu. Nebol to bežný zásah a pokiaľ viem, nestačilo mať obyčajný diagnostický kábel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Hej stačí obyč KLINE kábel, veď roomster je vlastne trochu upravená elektrika fábie I, rovnaká BSG.....atď plus nejake novotky ale všetko ide cez normalny kabel.

RomanKo: servisný interval na budíkoch spravíš, do airbagov by som sa radšej nevrtal, ale RJ airbagu ide diagnostikovať a ano daju sa merané hodnoty napr na motorovej RJ alebo RJ abs dať do grafu počas jazdy vo vAG-COMe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cize potrebujem ten isty kabel ako na FI? Teda KLINE=VAG kabel? Ja som jelen z tych nazvov a typov kablov. Sorry ze sa tak hlupo vypytujem. Proste potrebujem cenovo dostupny kabel na diagnostiku svojho auta (co zvladne aj amater ako ja) a na to aby som si mohol zrusit servisne intervaly (ten blby blikajuci klucik) ked bude auto po zaruke a budem si menit olej a brzdove oblozenie sam...

Tak diky profor za info.

PS: Jo, aky je rozdiel v programe VAG COM a VAG PROG?

Editováno: , autor: RomanKo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...