Přejít na obsah

Záznam akcelerace


_Denis_

Doporučené příspěvky

Tak mně napadlo: Jak natáčíte např. akceleraci při jízdě? (záznam rychloměru) Máte mobil (foťák) na krku a natáčíte, nebo jak? (beru v potaz ty povedenější záznamy, ne ty rozmazané a nečitelné). Poněvadž plánuji chip, rád bych si udělal záznam před a po chipu.. :)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

já jsem to udělal tak, že jsem si vzal kamoša vedle sebe a ten to nahrával a kvalita dobrá, jen je na hovno, že máš auto díky dalšímu člověku těžší. Jinak najdeš někde na netu určitě něco jako držák na mobil kterej by se dal uchytit na palubku a mířilo by ti to na budíky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi mas merit primo zrychleni pres akcelerometr a ne to tocit na video. Dneska to zvladne skoro kazdej smartfon jako iphone nebo neco lepsiho s androidem. Dostanes pak vystup jako ja tady. Samozrejme musis mit drzak na mobil a spravnou aplikaci. Ja to konkretne meril aplikaci gMeter pro iphone, ale je toho spousta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...