Přejít na obsah

Denso iridium


VendaRS

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat jestli tady máte někdo zkušenosti se svíčkama denso iridium. Potřebuju vyměnit svíčky a přemejšlel sem právě o těchdle ale sou dost drahý na to aby to člověk prostě zkusil. Tak jestli je někdo máte nebo měl tak napište jaký byly jestli byste si je dali ještě jednou dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat jestli tady máte někdo zkušenosti se svíčkama denso iridium v octávce 1,8 20V. Potřebuju vyměnit svíčky a přemejšlel sem právě o těchdle ale sou dost drahý na to aby to člověk prostě zkusil. Tak jestli je někdo máte nebo měl tak napište jaký byly jestli byste si je dali ještě jednou dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tyhle svíčky na Fabii 74kW, svíčky jsem zakoupil dle katalogu Denso. Změna, která nastala - klidnější chod motoru, táhl od nižších otáček. Negativa - při akceleraci to dost často jednou škublo. Tedy zkušenost za docela dost peněz a po cca 1000 km jsem dal zpět originální svíčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíte náhodou kde se dají ty NGK na netu najít? A jakej typ pro 1,8 20V? díval sem se ale jaksi sem asi špatně hledal _br__

Jaký je problém zajít do značkového servisu a koupit se je tam..... Téměř všude mají prodej org. náhradních dílů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíte náhodou kde se dají ty NGK na netu najít? A jakej typ pro 1,8 20V? díval sem se ale jaksi sem asi špatně hledal _br__

Jaký je problém zajít do značkového servisu a koupit se je tam..... Téměř všude mají prodej org. náhradních dílů.

Nebude treba ten problem premrstena cena onoho servisu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...