Přejít na obsah

ALTIK


leo_pipes

Doporučené příspěvky

caute, blbne mi dobíjení... docetl jsem se tu ze budou bud provalená nejaka dioda, nebo regulátor ... uhliky jsou v poho ..

no kdyz nabiju baterku dam ji tam, tak zhruba tri dnz jezdim a ani neproblikne. zniceho nic pak obcas problikne, pri rozjeti zhasne a pak uz jen napolo sviti a pohasnou mi kontrolky i svetla a baterka vybita... asi klasika, co sem tak vypátral.

ALE, mám k dispozici druhejt altik, ale je jinej. ja mam 1.3MPi (ctyrbod) a ten altik je z 1.3MPi, ale rok nekde 2000/2001 nevim presne.. da se to zamenit ? nebo co by se muselo predelat, pokud to teda vubec jde a pokud ne, da se z toho druheho altiku neco pouzit ? treba ty diody, regulator, uhliky, nebo neco co by mi pomohlo ? kdyby to slo, tak at zbytecne nemusim nic kupovat... :) prikladam foto... diky za kazdou radu !! :wub:

post-21407-0-72065900-1336145944_thumb.j

post-21407-0-69814100-1336145982_thumb.j

post-21407-0-86011200-1336145989_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo ten altík Bosch je asi z 1.6, protože mu chybí ten štelovací čurament nahoře a řemen se šteluje přes napínací kladku. ale sehnal jsem starší regulátor s delšíma uhlíkama a dává mi to teď na volnoběh se světlama a rádiem 13.68-13.75V ...i tak by to melo byt pres 14V , tak nevim kde je jeste chyba. pred tim mi to davalo 12.1 a se svetlama na volnobeh 11.6V .. ale dobijení už neprosvecuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...