Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

zdravim, mam asi velkej problem. Vcera jedu a najednou slysim takove to piskani jako u postarsich dieselu v zime od klinaku... slo to presne nekde z utrob kde je klinak. Jelikoz jinak auto normalne fungovalo, najel jsem s timto piskanim cca 20km. Pri dalsim nastartovani uz se k piskani pridalo klepani jako kdyz se trepe plast .... pochvilce piskani prestalo a jen bylo slysek klepani, auto ujelo cca 5 km a jako kdyz utne se vypl motor. Dodavam, ze jsem neslysel zadnou ranu nebo jiny zvuk kdyz motor vypl.... bylo to uplne tiche K.O. Motor nejde nastartovat.... jen cvakne starter a nic ( baterie to nebude :-D ) ....... Prosim o predbeznou diagnozu... diky vsem.

Roztrhol sa rozvodovy remen. Motor K.O.

u 1,4MPi rozvodový remeň????..to snáď nie :kol-44:

LIBERO: :kol-47::kol-26: Odkial vies presne aky je to motor??? :kol-46: Ved to zakladatel temy ani nenapisal!!! :kol-31:

Dal som len vseobecnu informaciu!!!!! :kol-28:

Ano 1,4 ma retaz to viem.

  • Autor

no prave, neslysel jsem zadnou ranu ani jiny zvuk kdyz vypl motor. V me Fabce presne jak pise ,,libero1071,, neni remen ale retez. Jinak nemusim psat co mam za motor, kdyz to pisu do rubriky 1.4 MPI :kol-32:

Upraveno od ganyb

:kol-47::kol-26: Nie kazdy motor 1,4 ma retaz.

MOTOR 1,4 16V ma klasicky rozvodovy remen. :kol-31:

Zadřený alternátor?

Jde otočit motorem?

jakou si měl teplotu motoru? Neklekla ti pumpa a následně neutavils motor? Ikdyž po vychladnutí by měl jít protočit

  • Autor

Zadřený alternátor?

Jde otočit motorem?

Tak to mi povez.... jak poznam ze to je alternator? Kdyz ano, tak motorem otocim nebo ne? NO, kdyz si vzpomenu jak to bylo presne tak vim, ze jedu jedu do kopecka a pak do zatacky... za ni chci prislapnout plyn a ono nic, divam se co je, a sviti dobijeni a autu vypl motor. Takze podle me motor by mel tocit, protoze kdyz vypl,tak jsem se zarazenou rychlosti a v setrvacnosti ujel par metru,pak jsem vyradil a zastavil a auto neslo uz nastartovat.

Kdyby to byla ta nejhorsi varianta ze rupl rozvodak, tak by to prece nemelo tak tichy prubeh a musel bych neco slyset, ne?

  • Autor

jakou si měl teplotu motoru? Neklekla ti pumpa a následně neutavils motor? Ikdyž po vychladnutí by měl jít protočit

teplota normalka, tohle bych vedel asi predem.... vyvarila by se voda a sel by dym z kapoty... tohle jsem uz zazil s termostatem

Zkus zhodit řemen na pohon altíku a zkus natočit.

Rozvodovej řetěz by snad byl slyšet, že rupnul, ale naštěstí sem to ještě neslyšel a snad ani neuslyším, takže to ti neporadím, jestli rupne potichu.

Tak to mi povez.... jak poznam ze to je alternator? Kdyz ano, tak motorem otocim nebo ne? NO, kdyz si vzpomenu jak to bylo presne tak vim, ze jedu jedu do kopecka a pak do zatacky... za ni chci prislapnout plyn a ono nic, divam se co je, a sviti dobijeni a autu vypl motor.

Já myslím, že by bylo dost potřebné, abys nakoukl pod kapotu.

Ono diagnostikovat problém je rychlejší na autě než po internetu.

Je plochý drážkovaný řemen pro pohon příslušenství na svém místě?

Když nasadíš na řemenici klikového hřídele oříšek s ráčnou, můžeš otočit motorem?

  • Autor

vyřešeno, sundal jsem klinak a je kously alternator..... takze jeho vymnena. Po sundani klinaku, motor sel nastartovat.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.