Jump to content

Mrštik

Uživatel
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

4 Neutral

About Mrštik

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 09/20/1978

Recent Profile Visitors

570 profile views
 1. Mrštik

  Scala a konkurence

  Skoro k nerozeznání. Co na to budou říkat fanoušci Scali tak to fakt nevím. http://www.autoforum.cz/predstaveni/okopirovala-skoda-design-zadi-nove-scaly-u-konkurence-z-italie-skoro-to-tak-vypada/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 2. Mrštik

  Kontrolka motoru - nouzovy rezim

  No vyměnil bych jí sám ale za 1000kč jako spoluúčast jsem to nějak neřešil. No u jedničkové fabie jak se rozsvítila kontrolka motoru tak jsem myslel že motor má zápal plic nebo tak něco, fakt se s tím nedalo jet tak proto mě to překvapilo že u trojkové fabie se vůbec nic neděje.
 3. Mrštik

  Kontrolka motoru - nouzovy rezim

  No aby to zůstalo jen u lambdy! Další věc mě překvapila že v diagnostice nebyl žádný záznam např. zkrat, přerušení od lambdy atd. Kontrolka motoru sice svítila ale žádný nouzák nebo vysoká spotřeba chovalo se to úplně normálně na to že lambda nedávala žádnou informaci k řídící jednotce.
 4. Mrštik

  Kontrolka motoru - nouzovy rezim

  Tak dnes jsem vyzvedl auto ze servisu a lambda sonda vyměněná.
 5. Mrštik

  Kontrolka motoru - nouzovy rezim

  Čus všem, dnes ráno jsme jeli do nemocnice a vše ok, po hodině odjíždíme z nemocnice a nejednou kontrolka motoru tak hned do servisu kde udělali diagnostiku v záznamu vůbec nic nebylo po půl hodině pátrání objevili prokousané káble od Lambda sondy. No za hodinu taková škoda podle servisáka cca 5000kč. přesnou cenu tu potom hodím, ještě musím na pojišťovnu vyřídit další papíry.
 6. Mrštik

  Fabia III Facelift

  No ty ceny jsou šílené, aby to nedopadlo jako s Rapidem.
 7. Mrštik

  Fabia III Facelift

  Tak fakt nevím jestli je to krok v před nebo dva vzad. https://m.autorevue.cz/skoda-fabia-3-cena-kombi-hatchback-motory/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 8. Mrštik

  Okno vyjíždí ven mimo ram

  To se stalo i moji manželce, rozdělal jsme tapec.a bylo uvolněné obě upevňovací svorky co drží okno, cca o 3mm posunute k A sloupku ale jen u řidiče. Ale může to být cokoliv chce to rozdělat tapec. a podívat se co tam je uvolněného nebo prasklého.
 9. Mrštik

  Vnitřní osvětlení

  Zkus tady:
 10. Mrštik

  Corner / Leaving home / Coming home

  U jednotky 1S0 937 087 B (Elegance 2013 ) taky nejde.
 11. Mrštik

  Hlavice řadící páky

  Tak se mi zdá že některé autorizované servisi si přijdou na pěkně peníze protože mezi chromovanou a černým plastem bude cenový rozdíl a pak fakturuji MB jako chromovanou řadici páku. Pak mě ještě napadá to co mají na skladě tak to tam dají jiná možnost není.
 12. Mrštik

  Hlavice řadící páky

  Ahoj, na záruku ti dají tu co tam původně patří, pokud máš s chromem budeš mít s chromem. Taky jsem měnil na záruku a sám technik říkal že ta co tam je tak ta samá tam i přijde.
 13. Mrštik

  Koroze výfukové soustavy

  Tři roky, najeto 22tk.
 14. Mrštik

  Dekorativní prahové lišty FIII

  Po objednávce se mi zaúčtovalo 799kč.
 15. Mrštik

  Chiptuning

  Docela dobrá cena, jen termín je do 24.6.2018 http://okchip.cz/seznam-vozu/chiptuning-skoda/
×