Jump to content

Mrštik

Uživatel
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

10 Good

About Mrštik

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 09/20/1978

Recent Profile Visitors

786 profile views
 1. Zkus tady , třeba ti to pomůže https://forum.skodahome.cz/topic/134625-kontrolka-motoru-výpadky-turba/
 2. Z mojí zkušeností bych to vážně nedoporučoval. Za prvé, plynové vzpěry na citigo takové nekoupiš které mají cca 4 cm prostor při zavření kufru a za druhé poničí ti to plynové vzpěry plus čepy tam kde se zacvakne ta plynová vzpěra.
 3. Jj jen jsem to tu dal protože se to tu řešilo že 1.0 TSI 81kw s automatem DSG by se měla vrátit někdy na podzim ale nejspíš to asi pohřbí. No uvidíme co bude na podzim. Ale hlavně nezapomněli zdražit :-(
 4. Tak údajně na prodej už není ani motor 1.0 TSI 81 kW s automatem DSG. https://automix.denik.cz/nova-auta/skoda-zdrazila-octavii-fabii-i-sva-suv-vyssi-cenu-ale-nahradila-vybavou-20190709.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#
 5. Mrštik

  Bouračky

  Tak před hodinou mě někdo bouchnoul a ujel, řidičové dveře vržou, světlo praskle, blatník u světla ohnutý a poškozený narazník.Už teď se obávám co na to pojištovna protože už letos je to po třetí co jsem hlásil pojistnou událost a za čtyři roky je to už šest pojistných událostí druhou hrůzu mám ze škoda servis že opět něco poser...
 6. A ne jen v článku ale i v diskusích.
 7. Dodělení Safe Systém mám tušeni že jde ale bude to ranec 4x zámky + kódování. https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/5e1837016b-zamek-dveri-pravy-predni-skoda-30431.html
 8. V loni mi začal levý repro. chrčet a postupně i pravý tak jsem to reklamovat na záruku, po převzetí auta jsme to zkoušeli jak to hraje,jen jsme slyšeli drnčení tak zpět do servisu a zjistili že u levých zadních dveří chyběli dva šrouby v mádlu a u pravých spodní aretačni plastový šroub. Odpověď přijímacího technika, omlouváme se, mechanik omylem vyhodil zbylé díly ...😯... Jako jsou to jen dva šrouby k mádlu a jeden aretačni šroub,to tam asi nemusí vůbec být? Tak že co zůstane mechanikovi na stole tak to prostě vyhazují asi do koše. No nakonec to nějakým způsobem dali dohromady ale pořád tam něco drnčelo pak jsem zjistil že ty nýty co drží ropro.byli v určitych mistech volne. Fakt nevím co tam dělají ale už mě to unavuje pořád řešit jejich nedostatky, vím že nikdo není dokonalý a každý se utne, ale co servis to problém.
 9. OtaH Děkuji, ano hráli docela dobře dokud na to nesáhli mistři v AS. Zadní repro jsem musel vypnout ono to fakt bylo pro ostudu než na poslech. Odhlučnit to můžeš vždycky i se stávajícíma reproduktorama, vyměnit je pak už můžeš kdykoliv. U org. reproduktoru tedy v mém případě už nestíhali při aktivaci Škoda Sound + Virtuální Subwoofer + Basy a to nebylo ani na polovině u Gladenu to stíhá tak kolem 70 - 80% hlasitosti pak se ten zvuk v tom prostorů všelijak láme ono taky záleží co kdo poslouchá. Poslech radia tak tam není co řešit i na max, ale jen proto že tam nejde aktivovat ŠS + VS. Ale je možné že u Bolera je nejspíš hardware nebo software trochu bolestivý.
 10. Čus, jj jsou to Gladeny M 165 V2. Můžu jen doporučit.
 11. danikd: dík, na ty zadní bubny jsem chtěl dát buď černou nebo stříbrnou ta černá se v tom prostorů úplně stratila jako by tam ani ty bubny nebyli když se nasadilo kolo a stříbrnou jsem zrovna neměl. Příště zkusím neonovou žlutou vyděl jsem to na jednom stříbrném VW UP a vypadalo to docela dobře i když zase ty bubny bylo to moc bijící do očí.
 12. Tak dnes jsem manželce dělal kompletně nové brzdy a rozhodl jsem se udělat i brzdové třmeny, krycí plech a kryt bubnu a výsledek po pěti hodinách je docela dobrý až na to broušení to docela šlo. Jinak 1x základ obrosil 160tkou brusným papírem a znovu základ a pak 2x lak. Tak snad to vydrží nějakou dobu.
 13. Po kvalitně odvedené práce v AS kdy my měnili na záruku zadní reproduktory byla noční můra. Chyběli šrouby, drnčelo vše co na těch zadních dveří bylo. Až na podruhé to dali vše do původního stavu, jen to drnčení nepřestalo. Tak jsem se rozhodl vyměnit zadní reproduktory a můžu opravdu říct že oproti orginálu se to fakt nedá srovnat, zvuk je čistý a hlavně nikde nic nerezonuje. Pokusím se nahrát i video.
 14. Já jsem si taky myslel že když budu mít org. alarm tak že se mi ty okna při zamknutí zavřou, tak jak mi to zřekli když jsem auto objednával a ono nic, tak jsem volal do servisu s tím že mám od výroby org.alarm a při zamknutí se mi okna nezavřou. Technik mi řekl že všechny alarmy které se montují do aut od výroby tak mají impuls dojíždění oken. Den a půl bylo auto v servise a zjistili to, co už všichni ví. Tak se mi omluvili a mě zůstal alarm za příplatek 5000kč. který umí jen vreskat.
×
×
 • Create New...