Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Mrštik

Uživatel
 • Počet příspěvků

  63
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

3 Neutrální

O uživateli Mrštik

 • Hodnost
  Uživatel
 • Narozeniny 20.9.1978

Návštěvy profilu

534 zobrazení profilu
 1. Mrštik

  Okno vyjíždí ven mimo ram

  To se stalo i moji manželce, rozdělal jsme tapec.a bylo uvolněné obě upevňovací svorky co drží okno, cca o 3mm posunute k A sloupku ale jen u řidiče. Ale může to být cokoliv chce to rozdělat tapec. a podívat se co tam je uvolněného nebo prasklého.
 2. Mrštik

  Vnitřní osvětlení

  Zkus tady:
 3. Mrštik

  Corner / Leaving home / Coming home

  U jednotky 1S0 937 087 B (Elegance 2013 ) taky nejde.
 4. Mrštik

  Hlavice řadící páky

  Tak se mi zdá že některé autorizované servisi si přijdou na pěkně peníze protože mezi chromovanou a černým plastem bude cenový rozdíl a pak fakturuji MB jako chromovanou řadici páku. Pak mě ještě napadá to co mají na skladě tak to tam dají jiná možnost není.
 5. Mrštik

  Hlavice řadící páky

  Ahoj, na záruku ti dají tu co tam původně patří, pokud máš s chromem budeš mít s chromem. Taky jsem měnil na záruku a sám technik říkal že ta co tam je tak ta samá tam i přijde.
 6. Mrštik

  Koroze výfukové soustavy

  Tři roky, najeto 22tk.
 7. Mrštik

  Dekorativní prahové lišty FIII

  Po objednávce se mi zaúčtovalo 799kč.
 8. Mrštik

  Chiptuning

  Docela dobrá cena, jen termín je do 24.6.2018 http://okchip.cz/seznam-vozu/chiptuning-skoda/
 9. Mrštik

  Zahmlievanie/mlzeni celneho okna

  No já jsem to vyřešil tak že jsem dál pod gumové koberečky staré noviny (ne lesklé letáky jsou na dvě věci) a na palubovku používám starší tmavou osušku kterou přehnu na půl a dám jí co nejblíže k oknu. Ta osuška tam vydrží cca 3 dny to už pak poznáte jak je vlhká, pak ji vyměnit za suchou. Ono taky záleží na počasí vesměs to používám v zimních období, za mě si nemůžu stěžovat funguje to bezvadně nic se nemlží ani když jdu s práce okoupaný a vlasy ještě nejsou úplně suché.
 10. Mrštik

  Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

  Zduř všem, tak dnes jsem zjistil že to nebylo u jednotky 17 ale 09 tak za ten omyl se omlouvám. Volal jsem dnes do ŠA na dotaz co mi tam přehrávaly a proč tak mi bylo řečeno že se jednalo o problémovou chybu s kontrolkou emisní elekronika motoru a proto se to muselo přehrát, jenom že nepřehrály řj.motoru 01 ale řj.centrální elektroniku 09.Škoušel jsem nakodovat doplnění vodu do ostřikovače a funguje. Vypadá to že budu muset koupit novější verzi VCDS. Tohle je původní do 20.8.2017. A to je nové od 21.8.2017. Číslo řj. jsou stejné jen jiné koncové písmeno a číslo komponentu poslední dvou čísli je také jiné.
 11. Mrštik

  Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

  Čus borci, dnes jsem potřeboval něco nakodovat a u řídicí jednotky 17 Instruments - Long Koding mi vyskočí chyba ( Omlouvám se, že pro tuto ECU nejsou k dispozici žádné informace o kódování. Pokud byste chtěli pomoct, pošlete nám prosím mapu kanálu automatického skenování ).Kodování asi půjde ale nevídím co mám kodovat normálně se vše zobrazí, např. Byte 0,1,2,3,4 bit 0,1,2,3,4 atd jen nevidím názvy např. corner, staging, auto-lock, auto-unlock. Dělá to jen u té 17 Instruments jinak vše funguje. Jen podotknu že mi dělali servisku a že je svolávačka na fábie a že mi musí přehrát software. Do té doby vše fungovalo nechápu sice proč mi přehrávali software když vše bylo ok mám rok 2015/6 měsíc. Tak nevím jestli to nemá s tým nějakou spojitost jinak všem moc dík.
 12. Mrštik

  Příslušenství k vozu

  Máš to tam
 13. Mrštik

  Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

  KODOVANI LED SPZ: Tak mě to nedalo a v sobotu jsem dal hodnoty do původního stavu, přeinstaloval jsem kompletně VCDS a v nedělí jsem šel znovu nakodovat pohasnutí a pak zhasnutí led v spz a zjistil jsem že u Leuchte25KZL HA60-Light Function E 25 už chybi položka Heckdeckel offen, tak že pohasnutí zatím nefunkční a nechal jsem zhasnutí led v spz. @wirer ještě jednou děkují.
 14. Mrštik

  Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

  wirer: Vážně ti nekecám tak jak jsem psal při zhasnuti tam tu položku Heckdeckel offen mám a při pohasnutí Heckdeckel offen už tu položku vážně nemám a to jsem opravdu roloval pomalu ať tu položku nepřehlédnu. Obě funkce jsem nenastavoval současně je to popsané v dokumentaci vcds kodování, jinak vše co jsem kodovál je ok.
 15. Mrštik

  Kódování funkcí na Fabii III (VCDS)

  Přesně tak dokážou zhasnout ale ne ztlumit, protože u ztlumení nemám položku Heckdeckel offen ale u zhasnutí tu položku mám a to právě nechápu jak to že u zhasnutí je a u ztlumení není. Jen u vypnutí hlášení o chybě osvětlení led SPZ mám Leuchte25KZL HA60 Type_Of_Load_25 na allgemeineLEDmitOpenLoadDiagnoze to mám ok, ale u Leuchte25KZL HA60 Dimming_AB_25 mám 100 nikoliv 127 ale funguje a žádná výstraha nesvíti tak jedině to přepsat na 127 pokud to ale pomůže.
×