Přejít na obsah

TLUMIC NAPINACI REMENE 1,9/74KW PD-FABIA


Doporučené příspěvky

rv. 2001 tam ten napínámk -. tlumič vybrací řemena má na 100% ...je to specialita starých PD s intervaly rozvodů 90tkm, jde to přeházet na novější typ rozvodů = levnější rozvdoy s intervalem 120tkm + bez tohoto tlumiče - napínáku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty máš v autě staré OEM 038 198 119, nové jsou OEM 038 198 119 A (ASZ, AXR, tuším i BLT motory)....aby jsi je mezi sebou zaměnil, musíš dát zadní kryt rozvodů z novější verze (do něj převrtat díru pro kladku), ubrousit a vyhnout krycí plech a použít i vodní pumpu z novější verze rozvodů...někde jsem to tu už celkem rozepisoval...výhodou je interval a krom počáteční investice za ten zadní kryt rozvodů (500,-) tam není ten bazmek, a sada rozvodů i pumpa je výrazně levnější...mě celé rozvody i s tím plechem vyšly na tuším 3300,- , origo stará sada by mě vyšla na nějakých 4200,- a to bych měl ještě kratší interval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-47: Zhod kryt rozvodov a pozri sa ci tam je napinak alebo nie je. :kol-31:

Hm zase taková rada, když budu chtít sundat spodní kryt rozvodu, tak abych rozebral půl auta. Ptal jsem se proto, abych věděl jestli to tam je. Když rozeberu auto a uvidím to, tak je bezpředmětné zatěžovat tohle fórum, touhle otázkou. Tak že všem ostatním děkuji za odpověď. Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...