Jump to content

Tlumici tesnici pena v blatniku


Recommended Posts

Pri montazi prednich zasterek jsem se chtel podivat do kapsy pod plastovym podbehem jestli neni plnej bordelu jako napr u O2, prekvapila mi vymezovaci jaka si molitanova pena ktera vede od patky blatniku az nahoru tesni prostor mezi blatnikem a dvermi, kdyz otevrete dvere tak je videt a byla nacucana jako houba.. Docela mi to zarazilo tim padem dlouho vysicha a drzi vlhko... Zatim to tam nerezne ale nelibi se mi to.. 

Neresili jste to nekdo, v jinem prispevku nekdo psal ze to uplne vyndal. 

Edited by jirka toledo
Link to post
Share on other sites

Nevím jestli jsi nezaložil duplicitní téma? O těch molitanových vložkách se tady cca 1-2 týdny vedla delší diskuse, teď si nejsem jist jestli to bylo v sekci Scala, Rapid nebo Fabia III. Zkus pohledat pomocí vyhledávání zde na webu, něco určitě najdeš.

Link to post
Share on other sites

Já to na podzim 2018 na tehdy skoro novém Rapidu prostě vyndal a dodnes auto jezdí bez toho nacucanýho nesmyslu. Nějak citelně zvýšenou hlučnost ani větší špinění vnitřku prahů nesleduji. Tou dírou po molitanu jde celý vnitřek blatníku aspoň pěkně vymývat.

Link to post
Share on other sites

@tom01 Nechtěl by jsi sem dát nějakou fotku jak to vevnitř vypadá bez té molitanové vložky, tedy z pohledu od otevřených dveří. Potom tedy mezi kolem a prostorem za blatníkem zbývá jen plastová podběhová vložka, není to málo?

Edited by DušanV
Link to post
Share on other sites

Je tam prostě díra skrz kterou je vidět plastový podběh a vnitřek blatníku. Uznávám, že esteticky nic moc, ale jde vše kontrolovat, vymývat atd. Už jsem si zvykl při otevření dveří na to nekoukat :-) Možná někdy s tím zkusím něco vymyslet. Nějak to zakrýt - možná použiju tmavě šedou mPVC střešní folii, mám čalounický koberec, objednal jsem antivibrační folie na ahifi, tlumicí molitan - nemám ještě přesně rozmyšleno, ale ten molitan se mi tam zpět dávat nechce...

IMG_20210321_085938.jpg

IMG_20210321_085934.jpg

IMG_20210321_085924.jpg

IMG_20210321_085909.jpg

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...