Jump to content

Tlumici tesnici pena v blatniku

Recommended Posts

Pri montazi prednich zasterek jsem se chtel podivat do kapsy pod plastovym podbehem jestli neni plnej bordelu jako napr u O2, prekvapila mi vymezovaci jaka si molitanova pena ktera vede od patky blatniku az nahoru tesni prostor mezi blatnikem a dvermi, kdyz otevrete dvere tak je videt a byla nacucana jako houba.. Docela mi to zarazilo tim padem dlouho vysicha a drzi vlhko... Zatim to tam nerezne ale nelibi se mi to.. 

Neresili jste to nekdo, v jinem prispevku nekdo psal ze to uplne vyndal. 

Edited by jirka toledo

Nevím jestli jsi nezaložil duplicitní téma? O těch molitanových vložkách se tady cca 1-2 týdny vedla delší diskuse, teď si nejsem jist jestli to bylo v sekci Scala, Rapid nebo Fabia III. Zkus pohledat pomocí vyhledávání zde na webu, něco určitě najdeš.

Já to na podzim 2018 na tehdy skoro novém Rapidu prostě vyndal a dodnes auto jezdí bez toho nacucanýho nesmyslu. Nějak citelně zvýšenou hlučnost ani větší špinění vnitřku prahů nesleduji. Tou dírou po molitanu jde celý vnitřek blatníku aspoň pěkně vymývat.

@tom01 Nechtěl by jsi sem dát nějakou fotku jak to vevnitř vypadá bez té molitanové vložky, tedy z pohledu od otevřených dveří. Potom tedy mezi kolem a prostorem za blatníkem zbývá jen plastová podběhová vložka, není to málo?

Edited by DušanV

Je tam prostě díra skrz kterou je vidět plastový podběh a vnitřek blatníku. Uznávám, že esteticky nic moc, ale jde vše kontrolovat, vymývat atd. Už jsem si zvykl při otevření dveří na to nekoukat :-) Možná někdy s tím zkusím něco vymyslet. Nějak to zakrýt - možná použiju tmavě šedou mPVC střešní folii, mám čalounický koberec, objednal jsem antivibrační folie na ahifi, tlumicí molitan - nemám ještě přesně rozmyšleno, ale ten molitan se mi tam zpět dávat nechce...

IMG_20210321_085938.jpg

IMG_20210321_085934.jpg

IMG_20210321_085924.jpg

IMG_20210321_085909.jpg

• Thanks 1
  • 2 weeks later...