Přejít na obsah

Zajištění světel proti krádeži


roman5a9

Doporučené příspěvky

Jasně..Praha je v tomto nejhorší (zlodějíčkové tu maj mraky možností),ale kde já se osobně nejvíc bojim je na chalupě(Tábor-Ml.Vožice a okolí) a to samo parkujeme na zahradě na pozemku....tam byl jeden čas velkej hit ŘJ motoru na Favoritech,Feldách,každej soused co tam Fávo či Fel měl o ní přišel.....pak doba OI,taky dva sousedi měli věčně vykradeno a to je mini-vesnička.

Krade se všude tj.bezesporu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně..Praha je v tomto nejhorší (zlodějíčkové tu maj mraky možností),ale kde já se osobně nejvíc bojim je na chalupě(Tábor-Ml.Vožice a okolí) a to samo parkujeme na zahradě na pozemku....tam byl jeden čas velkej hit ŘJ motoru na Favoritech,Feldách,každej soused co tam Fávo či Fel měl o ní přišel.....pak doba OI,taky dva sousedi měli věčně vykradeno a to je mini-vesnička.

Krade se všude tj.bezesporu

To je jasný..je to, ale bída... :(

Ale zas na druhou stranu...proč by lidi nekradli, když jim zákony nahrávají... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vydržela na parkovišti vpořádku 30dní, jsou to k...y :aggressive: , snad už přístě dají pokoj když zjistili, že to nejsou xeny :kuk:, předchozí autíčko, to mne s...o víc, tam ty xeny byly škoda za 58tis

Editováno: , autor: Miles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasel jsem zajimave povidani o xenonech a nejen o nich... :p

kurna nemohu ho sem nahrat asi je moc veliky...

tady je odkaz

http://uloz.to/1140657/Vyvoj_a_konstrukce_...etu_28.3.07.pdf

Tak mne při čtení napadlo jestli bi-xenonový modul nešel napasovat do reflektoru místo klasického xenonového modulu za současné montáže příslušné ŘJ. Nejsou moduly tvarově a rozměrově stejné?

Dotaz laika na odborníky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...