Přejít na obsah

profi-chiptuning.cz


fiser

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Zdravim panove,

Rad bych se podelil o zkusenosti s touto ¨specializovanou¨ firmou. Zhruba pred tydnem jsem u nich byl na odstraneni filtru pevnych castic a na ECO chipu. Po cca 9 hodinach prace mi zavolali ze auto je hotove. Za upravu jsem vysolil 9500. Hned po rozjezdu me vydesilo, ze pri akceleraci se ozyva hrozne vrzani z leve predni casti vozidla. Pozdeji zjisteno mym znamym, ze neodbornym podlozenim auta na nenosne casti karoserie doslo k ohnuti uchyceni vzpery, drzici chladic. Po ujeti cca 15 km se na palubce rozsvitila prvni zavada a to zavada vstrikovani. Zhruba po dalsich 20 km vyskocila chyba filtru pevnych castic. Po telefonatu s profiky bylo domluveno pristaveni vozidla na druhy den. Vozidlo jsem pristavil a dalsi cca 8 hodinove cekani. Po prichodu do servisu jsem si vsiml ze nefunguje AFS u xenonu. Po drobnych upravach AFS zase funkcni. Tak si rikam, ze je konecne klid. A ejhle. Na dalnici jsem zkusil zapnout tempomat a ten nefungoval. Dneska zase pristaveno vozidlo do servisu na aktivaci tempomatu. Kdyz rozchodili tempomat opet nefungovalo AFS u xenonu. Zhruba po hodine marnych pokusu o aktivaci me poslali do pryc at si jedu do autorizaku, ze tam na to maji potrebne vybaveni, ze oni nemaji zaplacene aktualizace. Pri pokusu o dohodnuti slevy za ukony, ktere budou provadet v autorizaku mi rekli, ze mam smulu, ale ze mam ve smlouve souhlas s tim, ze nektere casti vozidla nebudou funkcni. Nejsem konkurence, ktera by umele hazela spinu na tento servis, jen se s vami chci podelit o me zkusenosti. Poskozeni vozidla spolu s vyskakujicimi chybovymi hlaskami mam zdokumentovane pro pripadne dalsi tahanice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...