Přejít na obsah

Pojistky schéma


bazycek

Doporučené příspěvky

Zdravím mám dotaz ohledně pojistek. Existuje samostatná pojistka pro ostřik světel ? P / L ? Přikládám obrázek schématu kdyby nahodou..

Pravé světlo mi neostřikuje vše je domáčklé a zapojené. Přestalo to fungovat po rozebrání :D snad to není nějak zničené. Jinak to zítra zkusím zase celé rozebrat.

post-72799-0-93341200-1354012689_thumb.j

post-72799-0-29411200-1354012694_thumb.j

Editováno: , autor: bazycek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem to rozebral a na nic sem nepřišel :D vše bylo zapojené jak mělo. Asi odešel motorek nebo nevím nic mě nenapadá. On není motorek u každého světla zvlášť? Nebo jak to myslíš? :)

Jak jinak funguje vysouvaní toho ostřikovače? Je to tlakem vody nebo elektricky ? On se ani nevysouvá a ani neostřikuje.

Editováno: , autor: bazycek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádržka ostřikovačů je dohromady pro čelní sklo a světla. Na ní jsou 2 motorky. Ten spodní je pro ostřik čelního skla a vede k ní malá hadička. Ten horní motorek je pro ostřikovače světel a vede od něj tlustá hadice. Pro obě světla je motorek stejný.

Při aktivaci motorku na ostřik světel se hadice natlakují vodou a tlak napřed vysune trysky a pak začne ostřikovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem bys teda viděl problém, že mi funguje pouze levé světlo? Pokud je motorek stejný nechápu jaktože mi pravý ostřik nefunguje. Když sem to rozebíral z hadičky normálně tekla kapalina takže ucpana nebude. Ostřik zaseknutý taky není zkoušel jsem ho vysunout a šlo to lehce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...