Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Jo, proti tomu nic,jen to prostě není nové a většinou nevíš.Každopadně já prvne hledal taky v ročních vozech škodaplus, než jsme se rozhodli pro O3 a to taky není fungl, ale předváděcí (1700km).Teď už bych si nové nekoupil.

Jinak je to fajn adrenalin kupovat nějakou lepší dražší ojetinu, všichni ti pánové jsou neskutečně vstřícní a věčně usměvaví strýčci, co vozí jen zaručené vozy z autohasů.

Story, kterak jsem málem Mondeo koupil by mohlo mluvit za vše.

Editováno: , autor: Sanek81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nevím? Dyt ti to prodává vyrobce akorát pres dealeara.

kdyby lhal u tehlech vozu, tak by SIS nemohl koupit ani nové.

Lepší když za 6 měsíců nakrouti auto 25000km než předváděcka co ujede par km denně.

Do bazaru me nikdo nedostane, to same v Německu kupujes primo u Audi dealera...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba moje poslední okta najela od 11/2012 - 06/2013 21000km. takže delší cesty i dle GPS. 

 

však klidně si auto můžeš zajet jak chceš a stejně se ti může podělat... ovšem dá se podělat auto i za 20000km, ale ne tolik pokud jezdíš dálky a pracovně.... a poznat zčásti se to dá, jak sou ojetý destičky a gumy.. třeba ozák s RS měl ojetý boky, takže předchozí majitel asi krouhal slušně zatáčky :)

a velká výhoda i co sem psal, alespoň víš, že to auto fungovalo nějak bez problému těch 20k km a 6 měsíců :) což u nového auta nevíš a můžeš ho mít často v reklamaci :D
co mají říkat, lidi, když si kupují ojetinu z negarantovaného původu a má třeba 150 000km :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro: matej.vanatko

 

Nevím odkud jsi, ale když jsem v lednu objednával OIII (s výbavou katalog asi 730T),tak v Praze Auto-Porsche Prosek, nebo Tukas ve Štěrboholích, oni sami začínali se slevou  16% a to jsem v podstatě ještě ani neotevřel ústa. Možná, že když se teď začala auta hodně prodávat, že už je situace jiná, ale v lednu to bylo tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednal jsem s nimi osobně. Ptal jsem se, jestli mají něco jako předváděčky na prodej a už to z nich padalo. Udělají to jako předváděčku, 1 den bude majitelem autosalon, pak ty. Tedy sice 2. majitel, ale po jednom dnu. Ale odjíždíš s tím hned a je to nové. To prý umějí a tento program mi nabízeli se slevou 16%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím! Mám nabídku od jednoho nejmenovaného pražského autosalonu Škoda, že si mohu objednat Octavii RS (sestavit si ji na míru - nový vůz), jako referenstký vůz (téměř 100.000 kč sleva). Tzn. že si jej objednám, zaplatím, potom jej budu 6 měsíců využívat "jakoby v pronájmu" a po 6 měsících jej bezplatně přepíší na mě. Vše bude zajištěno budoucí kupní smlouvou, že mi vůz musí po 6 měsících "prodat" (v podstatě pouze přepsat). Co si o tom myslíte? Strašně mě láká tato nabídka. Máte s tím zkušenosti? Nechci raději jmenovat prodejce, ale jedná se o poměrně známý, velký a na trhu již zavedený autosalon. Díky za názory!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...