Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

No s tím odstraněním už to nebude tak jednoduché. Od ledna se má na STK kromě měření propustnosti skel i kontrolovat právě zda nebyl filtr odstraněn plus další věci ohledně dodělávek a tuningu. Tak pokud nebude mít člověk dobrého známého na STK tak neproleze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, tato fotka je benzinová verze? Minulý týden jsem studoval naftovou a takhle hnusně nastrčený to tam není. Roura je mnohem více schovaná v koncovce, až se to jeví vlastně, jako by i levá koncovka byla imitací. Bohužel zcela viditelně se to u nafty projeví v zimě při studeném motoru.

Tak toto je asi předseriovka já mám tu levou trubku krátkou stejně jako je pravá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

42 669,54 Kč

attachicon.gifdpf.JPG

popravdě jsem to nečekal, že to bude tolik... nicméně 4 roky záruky a už doma nebude a kdyby bylo nejhůř mám dobrou zkušenost s kulancí (u minulého auta po záruce ventil zpětného vedení výfukových plynů vč. chladiče - 100/100 %) a to právě díky tomu, že poslední auta beru výhradě od ŠA a doposud na tato auta byl brán ohled...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasna cena. Pocitam, ze firem na cisteni (popr. odstraneni) filtru bude pribyvat.

 

tomu moc nevěřím, spíš naopak, PČR už má co vím 4 mobilní stanice na měření emisí a plánují další, podobně zpřísnění STK a ME udělá rovněž své, nehledě na riziko kontrol např. v Rakousku... risk je sice zisk, ale za jízdu s technicky nezpůsobilým vozidlem = 5 bodu, pokuta 5 - 10 tis. Kč nebo i zákaz činnosti 6 měs. až 1 rok ( § 125c / 1a) 3.) ... pak je otázka zda je to opravdu zisk.... a nebo kur***skej risk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tím odstraněním už to nebude tak jednoduché. Od ledna se má na STK kromě měření propustnosti skel i kontrolovat právě zda nebyl filtr odstraněn plus další věci ohledně dodělávek a tuningu. Tak pokud nebude mít člověk dobrého známého na STK tak neproleze...

 

ten dobrý známý by s kamerovým systémem a namátkovými kontrolami od MD ČR sakra riskoval, možná dobré zaměstnání, pěknou pokutu a zákaz činnosti, pokud to bude statutár odejmutí licence a pokutu jako prase.... jeden můj známý, zaměstnanec STK takto hodně špatně skončil už před třema rokama... takže je to na zvážení každého... ano jsme národ korupce a podvodníků, proč ne, ale myslím si že do času....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co ja tam mam zname, tak na to upozornoval. Mam folie ve predu na boku a to mi rikal, ze od ledna bych neprosel. A na emisich musej auto napichnout na pocitac aby to vyhodilo nejake hodnoty. Samozrejmne mi to nikdy neturuje do maximalky, ale trosku to polechtat musi jinak by byl pruser...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové jeden dotaz do fóra :

Mám již konečně doma také RS - benzin - namontované tažné zařízení ze ŠA - ventilátor na chladiči mám pouze jeden.

Předešlé auto O2  1,8 TSI také s tažným a měl jsem tam ventilátory dva, takže jak jste na tom Vy.

Díky za info.

 

P.S. jeden ostřik na světla se mi také úplně nevrací   :(

Dnes jsem se díval na Hurikánovu OIII RS TSI a má tam také jen jeden ventilátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, musím říct, že jsem velmi rozčarován... moje RS mělo být minulý týden vyrobeno a převezeno k dealerovi (inter auto porche HK), ovšem zřejmě se tak nestalo a zpráva od nich žádná, na telefony nereagují... tohle by se u Renaultu nikdy nestalo.

Zákaznický servis Škodovky by měl přijmout nějaká okamžitá zlepšovací opatření, takhle se to dělat nedá, si připadám jak někde na Ukrajině... :-/

 

Edit: solved. ale stejně;)

Editováno: , autor: bodyia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...