Přejít na obsah

podvodník !


tim 35

Doporučené příspěvky

Dejte si všichni pozor při koupi pneumatik přes net.Pokud je tam příjmení Kopecký Praha tak nic nekupovat.Používá různé telefony a jména třeba Hanka Vypsalová.Pneu jsou dovežené z Německa jako zánovní,ale jsou proražené na straně.Je to minimální poškození které nelze odhalit při převzetí poštou ani okem ani jinak pokud to nenafoukáte,ale bok nelze opravovat a mých 1830 je v háji.Fotografie na inzerátu byla kopirovaná ze stránek výrobců pneu.Já je ted nazul na ráfky a zase sezul.Už po dodaní poštou ,když je pani převzala byla jedna ts 730 a druha ts 750 conti zimni a když jsem prodejci napsal,že je pošlu zpět tak mi napsal že nic nepřijme,tak jsem pochopil,že fotka nemohla být opravdová,protože kdo koupí dva rozdílné dezény na nápravu?Blbec z Moravy!!!.Shoda náhod :přebrala moje paní.jiny dezén,děravé,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Takhle vypada ten text.

 

dnes 13:32 | Nabídka / Prodám | Letní
pneumatiky  

BARUM BRILANTIS 165/70 R14 81T LETNÍ

Vzorek 6.mm Dezén

cena za kus 450,-

k DISPOZICI JSOU 4.KS možný prodej i jako páry

Pěkné Pneu bez boulí či defektů Nezpuchřelé!Volejte nebo pište na tel.734459050

PNEU K VIDĚNÍ NA PRAZE 5 !!!

DOHODA na místě!!!

mohu zaslat poštou nebo Top-Transem..

případně ZDARMA ZAŠLU do měst Praha, Brno, Ostrava nebo H.Králové

DOPRAVA PRO VÁS ZDARMA!!!

Cena:450

Oblast inzerce:Praha

Číslo inzerátu:7589330

Počet zhlédnutí:1900x

Zhlédnutí detailu

Beda
Kopecky

Telefon:

734 459 050



 



 

Editováno: , autor: tim 35
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hustý, pán aspoň poslal. Já jsem jednou takto chtěl koupit ráfky, pán chtěl dopředu poštu, zaplaceno, ale už nikdy neposlal

Nechci nijak prudit, ale pneu zásadně nové. Ono je to někdy těžké, obracet kačku v ruce, nebo jí nemít a prostě nezbývá nic jiného, než koupit olýtaný chcánky. Také nejsem bůhví jak bohatej a radši jsem si na nové gumy půjčil, než dávat starý neprověřený a ještě od někoho, koho neznám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...