Přejít na obsah

Buchotanie vpredu


w4cko

Doporučené příspěvky

No pružiny som pozrel tie prasknuté niesu, a stým stabilizátorom kde môže byť problém žeby boli tie gumy opotrebované ? 

 

 

EDIT:

No je to jasné sú to tie silentbloky, len sa chcem ešte spýtať že aký typ by tam mal byt koľko milimetrový. Mám Octaviu 1.9 Tdi 66kW 12/2004. Ďakujem za rady zatiaľ...

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, já mám jiný problém.

 

Při jízdě a větším zatočením doprava mi jakoby klepne od levého kola. Jindy ne. Nvm co by to mohlo být, nemá s tím někdo zkušenost? Připomíná mi to spíš jakoby přeskočil šroub či něco takového. Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém. Taky bouchá levé přední kolo. Je to od doby, co jsem musel udělat nový vnitřní závit pro uchycení "trnů" brzdy. Viz obrázek. Když přejíždím nerovnosti a nebrzdím, tak to bouchá ale když brzdím tak ne. Nevíte někdo, zda by to mohlo být tohle a když tak co by s tím šlo udělat?

post-46495-0-83116700-1380224277_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem potřeboval vyměnit brzdové destičky, při vyšroubování oněch trnů, jsem zjistil, že při vyšroubování je na nich vnitřní závit (strhnutý). V práci mi půjčily sadu co mají na opravu. vyvrtá se větší díra a vloží vložka a potom je to jako originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...