Přejít na obsah

Prodej ojetých vozů škoda


century

Doporučené příspěvky

ta octavka je načánčaná na prodej, ale jak píše P2M tak na to že to má 35tiskm tak mi příjde ta řadička dost opracovaná......................rodiče mé přítelkyně mají přesně tu samou a mají naléítáno o 30tiskm více a rozhodně to auto vypadá zevnitř lépe..............přijde mi to dost pochybný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malou zkusenost mam. Nez jsem kupoval auto, byl jsem se tam podivat a ....

1) Mel jse vyhlidnutou Octu dle nich r. v. 2001. Na miste jsem zjistil, ze je to nejaka 99 a oni mi tvrdili, ze uz se davno neudava r . v., ale uvedeni do provozu.

2) Dle nich mela najeto neco kolem 45 tis. km, ale sedacka ridice byla na levem boku totalne roztrzena. Nevim ,nevim, ale ted mam auto se 180 tis. km a sedacka je v pohode.

3) Nikde na strankach nemaj kontakt, kde se na ta auta muzes podivat. Je tam poze adresa typka, ktery to provozuje. Tudiz jsem prijel na tuhle adresu a koukam, kde nic, tu nic. Zavolam mu tedy a on mi nadrazene povida, "... si snad myslite, ze vsechny ty auta mi budou stat pred barakem...".

4) Nez jsem tam vyjel, zarezervoval jsem si auto a zeptal se, jestli ma servisni knihu. Odpoved: "Pane, vsechny nase auta maj servisni knihu, jsou to referencni vozy z Mlade boleslavi..." A skutecnost?? Servisku to sice melo, ale... Auto koupeno nekde na Morave, pak prodano do Nemecka, tam nejaky razitko nespecifikovaneho nem. servisu. S Mladou Boleslavi to auto melo snad spolecne jen misto vyroby.

5) Kdyz jsme auto chteli zvednout, tak pry, ze ted nemaji volne zvedaky - pritom hned vedle (v tom samem arealu jen v sousedni hale) je autorizovany servis Skoda, kde bylo videt, ze zvedaky meli volne 2!!! A rekce prodejce? "Tady mate kartony, tak sei pod to klidne vlezte...."

Proste sila

Doporucuju tohoto prodejce obejit veeeelikym obloukem.

A perlicka zaverem. Kdyz jsem tam volal poprve, povidam: "Dovolal jsem se dobre do bazaru KupSkodu?" A odpoved: "Pane, my nejsme zadny bazar!" :D

PB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Mohu se podělit o zkušenost www.kupskodu.cz jsem náhodou taky navštívil a osobně tam i zajel. Pan Nosek je nafoukanej kokot. Arogantní chlápek. Nejprve se mi na vybraném autě nezdál hluk od rozvodů a odpověď, že je to normální. Prostě řemen no to jsem ještě překousl. Že je to model 2003 byla také lež. Možná tak napsané v servisce. Jsem ze škodovky tak jsem si zjistil podle kódu, že je to 2002. Další překvápko bylo rádio na kazety a ne na CD jak bylo na netu. Prasklé čelní okno jen malá tečka, ale auto v takovém případě nejde pojistit. Musel jsem to nechat opravit. Auto jsem nakonec koupil, protože jezdit po republice se mi už nechtělo a všichni prodejci v bazarech jsou lháři takže si dneska těžko vyberete. Jsem nesehnal za ty peníze auto co by bylo v takovém stavu. Nemluvě o www.vyberauto.cz Auto jsem měl na kontrole u známého ve škodovce a koukal na rozvody atd. Dle nich má auto skutečně najeto 30 000 podle stavu tacho. Jen řemenice byla špatná. Oprava cca1400 kč. Oprava čelního okna 300 kč. Na STK bylo také vše OK. Najel jsem s autem asi 3000 km a zatim je vše v poho tak snad to i vydrží. Až na arogantnost a lži z jejich hnusného webu celkem dobrá koupě jen to chce kontrolu. Fábia combi 1,9TDI PD elegance

My Webpage

romanvanek@centrum.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo celkem v poho auto německé 1,4 dobré. Jen s www.vyberauto.cz mám špatnou zkušenost. Byl jsem se podívat v jejich halách a maji toho opravdu hodně. Asi 4 hodiny jsem tam vybíral auto. Jen většina aut má stočené kilometry. Snad úplně každé krom se serviskou. Auta na netu vypadají super, ale některá byla otlučená od kamínku a interiér hodně opotřebován atd. Taková ta lepší auta co se týče stavu jsou hned pryč. Jestli se vám některé líbí tak se dlouho nerozmýšlet. Zato předprodejní čištění interiéru maji opravdu zmáklou. Jsem se byl podívat na auto, které přivezli a začali ho čistit. Opravdu důkladné. Můj spolužák ze střední si u nich Fábii koupil a je s ní spokojen. Dostal slevu na nějaké kosmetické vady. Řekl bych tak ještě 5000kč na přihlášení a STK. ;) Jinak super jednání bych chtěl pochválit. Lepší než pan Nosek z kupskodu. By se tam mohl učit :blbec: A ještě jistota že vozidlo neni kradené tu taky asi je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Malou zkusenost mam. Nez jsem kupoval auto, byl jsem se tam podivat a ....

1) Mel jse vyhlidnutou Octu dle nich r. v. 2001. Na miste jsem zjistil, ze je to nejaka 99 a oni mi tvrdili, ze uz se davno neudava r . v., ale uvedeni do provozu.

2) Dle nich mela najeto neco kolem 45 tis. km, ale sedacka ridice byla na levem boku totalne roztrzena. Nevim ,nevim, ale ted mam auto se 180 tis. km a sedacka je v pohode.

3) Nikde na strankach nemaj kontakt, kde se na ta auta muzes podivat. Je tam poze adresa typka, ktery to provozuje. Tudiz jsem prijel na tuhle adresu a koukam, kde nic, tu nic. Zavolam mu tedy a on mi nadrazene povida, "... si snad myslite, ze vsechny ty auta mi budou stat pred barakem...".

4) Nez jsem tam vyjel, zarezervoval jsem si auto a zeptal se, jestli ma servisni knihu. Odpoved: "Pane, vsechny nase auta maj servisni knihu, jsou to referencni vozy z Mlade boleslavi..." A skutecnost?? Servisku to sice melo, ale... Auto koupeno nekde na Morave, pak prodano do Nemecka, tam nejaky razitko nespecifikovaneho nem. servisu. S Mladou Boleslavi to auto melo snad spolecne jen misto vyroby.

5) Kdyz jsme auto chteli zvednout, tak pry, ze ted nemaji volne zvedaky - pritom hned vedle (v tom samem arealu jen v sousedni hale) je autorizovany servis Skoda, kde bylo videt, ze zvedaky meli volne 2!!! A rekce prodejce? "Tady mate kartony, tak sei pod to klidne vlezte...."

Proste sila

Doporucuju tohoto prodejce obejit veeeelikym obloukem.

A perlicka zaverem. Kdyz jsem tam volal poprve, povidam: "Dovolal jsem se dobre do bazaru KupSkodu?" A odpoved: "Pane, my nejsme zadny bazar!" :D

PB

Velmi velmi podobná reakce i na mojí stranu..

Nakonec jsem si Oktávku koupil úplně jinde..

Den kdy jsme měli dohodnutou schůzku a případnou koupi auto prostě prodal, aniž by jakkoliv dal vědět..

Ještě že jsem mu zavolal, jinak bych jel zbytečně 300km..

Jednání prostě na prd a kdo ví jak to s těmi auty je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus tak k tomu kupskodu.cz.Známý tam koupil auto Ocat 1,9 TDI PD 96 KW - moc tomu nerozumí.Pak přijel a říká:Hele tak mám novou káru - říkám PD jo dobrý a co tacho??35000km - Cože??Ten motor vypadal jak po 200 000km - jak byl zoxidovanej.Zajeli jsme do Škodovky jestli něco zjistí a tam mi říká pane moc na to nesázejte ale zkusíme to.Maník přilít za 10 min s 5 papírama a říká:Tak Vás nepotěším naposled to bylo v servisu ve 10/2006 a mělo to 155 000 km.Známej čuměl jak p..a já jako druhá a servisák říká:No to je ale profláklí že to takhle stáčej - takže takový auta ať si pan Nosek strčí doprdele kokot jeden referenční a předváděcí fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Vygooglil jsem další jednu negativní zkušenost: zdroj: http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=...7c28a3dd5bf235a která není tak stará jako zde na fóru.

Citace:

Bacha na ně!Velký pozor. Jedná se o velmi neseriózní bazar. Auta tahají ze SRN a tady jim přetáčí tachometry. Náš případ: parádní oktávka s necelými padesáti tisíci. V servisu Škoda ale odhalili, že již v zimě 2007 měla najeto 170000km(kdy byla na poslední servisní kontrole v Německu)!!!Lidi, nepodporujte zloděje a radši si kupte auto někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podivné jednání a úpřímně mi je z toho smutno, ...., dost se podivuju nad snahou ukrýt toto téma i tady, nečekal bych to, ale na druhé straně nejsem provozovatel tady tohoto, ani majitel, takže je to jen na mě, jestli tu budu nebo ne, jen mi je líto ostatních férových lidí tady na fóru s podobnými pocity, jako mám já, už jsem trochu vyrostl, takže vím, že kšeft není jen kšeft a prachy, škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí při nákupu trochu myslet.

Kdo by chtěl výhodně prodávat uloženku/leštěnku právě vám? Dneska se na vás může každej akorát tak vy...!

K tomu se přidá mýtus o tom, že dvě stě tisíc km je už auto před smrtí, nahráváte těmto kšeftařům.

Holt si z prodeje těchto "uloženek" tak nahrabal, že už dovede ovlivňovat. Co jste čekali? Peníze nesmrdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...