Přejít na obsah

Tady jsou všici za bohy


Palo

Doporučené příspěvky

tak tohle me akorat vsechno dokaze nasrat...

reknu jednu vec

kritizovat umi kazdej, a hodnotit nekoho podle jedny veci taky - to je ceskej pristup

a preberte si to jak chcete...ale jestli si nekdo mysli ze admini a moderatori jsou tady hajzlove a myslej si ze jsou bozi tak je u me blb...skoro vsichni se tu vicemene zname, tak nevim jak to muzete vubec rict

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasim s Vittoriem!!!!!!!

I kdyz nejsem ve fabia sekci, ale v octavia, neda mi to a musim ragovat.

I kdyby moderator nebo admin duplicitni tema zamknul nebo smazal BEZ JAKEKOLI odpovedi, tak to dela se souhlasem kazdeho, i novacka, ktery se na forum prihlasil!!!!!! Copak jste necetli pravdila fora????

Je tam jasne psano, ze mate nejdrive hledat a pokud nenajdete, ptat se. Pokud nekdo nehleda a rovnou se, jako s prominutim malomocnej, zepta na kokotskou hovadinu, beru to jako diletanstvi maximalniho kalibru. Kazdej jsme nejak zacinali a kazdej jsme tady byli novackem - naprosto to chapu.

Ja, kdyz jsem poprve prisel na toto forum, jsem nejdriv asi 2 mesice v kuse cetl vse, co me na foru zajimalo. Az teprve pote jsem zadal svuj prvni dotaz!!! To ale samozrejme neznamena, ze se tim ma ridit kazdej novacek, ale zkuste si z toho vzit aspon ponauceni!!

A to, ze nas nekdo prirovnava k birokratickym urednikum, z toho je mi vazne zle.

Muzeme se na to vsichni vykaslat a dam hlavu na spalek za to, ze to tady za chvili bude jako v bordelu - zmatek, bordel, neprehlednost, kazdej se bude ptat znovu na vsechno, offtopic v kazdem tematu - zkratka jako v garazi na AR nebo na tuning foru.

Tady se mi libi, ze diky moderatorum a adminum se forum drzi hodne vysoko nad vodou a ma hodne vysokou uroven. Kazdy tady dokaze najit spoustu cennych rad a informaci!! ZADARMO - jen za jedine podminky - MUSI SI TO SAM NAJIT!!! Je to velka dan za tak cenne informace?? Jasne - reseni se nabizi - zpoplatnime forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak abych taky přispěl...Musím říct že díky tady tomu fóru jsem se leccos dozvěděla jsem rád, že to funguje jak to funguje. Nikdy jsem neměl problém a vždycky mi bylo dobře porazeno, ale myslím, že když se zamkne duplicitní téma, měl by se tam prvně vložit link.

Někdo totiž nemusí být na internetu zběhlej...třeba moje sestra je ráda že kliká, ale o f-ci hledat neví nic :D ...tímto jen chci říct že to taky nemusí být jen o lenosti, ale i o nezkušenosti... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...., ale myslím, že když se zamkne duplicitní téma, měl by se tam prvně vložit link....

No, tak zase přídám názor můj. Pakliže jsem na nějakém foru nový, přečtu si prvotně "pravidla" a tam se o funkci hledat píše!

Pakliže se téma zamkne, nevím, proč sem, vkládat link/y? Mnozí ví o tom, že to tu téma bylo, čast i několikrát, ale dávat link znamená právě strávit čas tím, že se téma bude hledat, což by mělo být právě ale úkolem toho, kdo se o to téma zajímá! Takže proč by moderátor, potažmo někdo jiný měl tuto práci dělat za dotazujícho se, teda mu to podtrčit přímo pod nos? Budeme tu zastávat funci chůvy? To snad ne....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...., ale myslím, že když se zamkne duplicitní téma, měl by se tam prvně vložit link....

No, tak zase přídám názor můj. Pakliže jsem na nějakém foru nový, přečtu si prvotně "pravidla" a tam se o funkci hledat píše!

Pakliže se téma zamkne, nevím, proč sem, vkládat link/y? Mnozí ví o tom, že to tu téma bylo, čast i několikrát, ale dávat link znamená právě strávit čas tím, že se téma bude hledat, což by mělo být právě ale úkolem toho, kdo se o to téma zajímá! Takže proč by moderátor, potažmo někdo jiný měl tuto práci dělat za dotazujícho se, teda mu to podtrčit přímo pod nos? Budeme tu zastávat funci chůvy? To snad ne....?

Jistě,vkládat link není povinnost nikoho,ani členů ani adminů,ale nvím proč tak neučinit,když vím kde téma s dannou problematikou je.Je to prachobyčejné slušné a vstřícné jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kdyz vas tady ctu, divim se, ze sem jeste chodite... Buzerace na foru! Dam to snad do novin! :smich::smich::smich::smich::smich:

MichalF: Sorry, ale strasne me to pobavilo.. :t

Sem rad, ze jsem Te pobavil !! Mozna sis nevsiml toho smailiku za mojim postem. Tohle tema uz sem si kdysi vyrikal s Martinoslavem, pokud ctes tak vis ;)

Ale jinak souhlasim, ze obcas je to zamykani prehnany. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě,vkládat link není povinnost nikoho,ani členů ani adminů,ale nvím proč tak neučinit,když vím kde téma s dannou problematikou je.Je to prachobyčejné slušné a vstřícné jednání.

Nepochopil jsi mě. Třeba vím, že se to tu tehdy a tehdy probíralo, nebo že se to tu x-krát kdysi probíralo, ale nevím přesně kdy a tudíž mi "třeba" zabere pět minut, než dané téma najdu a předám link. Proč tím ale budu já ztrácet čas, když to téma nepotřebuji? Abych ukázal dobrou vůli a projevil, jak ty píšeš, "prachobyčejné a vstřícné jednání"? Mně taky přijde jednodušší hodit dotaz a čekat, až mi někdo pošle link...tobě ne? A myslím si, že to spousta lidí zneužívá. Přitom kliknout na jednu ikonu, vepsat parametry, kliknout na další ikonu mi rozhodně nepřijde jako nesrozumitelný a nadlidský úkol. Ale tisíc lidí, tisíc názorů.

Ale mám za to, že toto se probírá v admin sekci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Aka -Samozřejmě,že jsem tě pochopil,ty jsi ale moji odpověď zevšeobecnil.Zřejmě si nečetl můj předchozí příspěvek v tomto tématu kde se zmiňuji o nováčcích.Co se hledání týká,tak zas tak spešl to nefunguje,ale už se mi stalo,že jsem téma nemohl najít a to jsem věděl na 100%,že tu je.Když hledá někdo,kdo jenom předpokládá,že by to tu mohlo být a nenajde,potom položí dotaz, admin to poprávu zamkne,je mu jenom ke cti,že pro někoho udělá něco navíc a pomůže mu.Ale souhlasím s tebou.každý má právo na svůj názor. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom se divíte, že se stejně k Vám chovají na úřadech a podobně. Prostě česká nátura.

Tak tady se musim ozvat. Nevidis rozdim mezi timhle forem a uredniky ? Je pomerne znacny, mistni osazenstvo sem chodi dobrovolne, kdyz ti nekdo odpovi, je to jeho dobra vule. Urednik je ovsem placeny za svoji praci - a to jeste ke vsemu z nasich dani. Tedy - tohle prirovnani pomerne kulha.

On ten úředník daně neplatí, že? :palec2:

Ale to je jedno, něco jsem napsal všeobecně míněno a ony postřelené husy zakejhaly, jóóó za to já nemohu :smich:

P.S. Pokud se někomu něco na mém příspěvku nelíbí, jsem k dispozici normální diskuze v Plasích, nemíním tady věčně psát, že to nebylo myšleno konkrétně na nějakou osobu, to bych jmenoval. Kdo mne zná, ten dobře ví, že každému umím říci co potřebuji a to jmenovitě. Tak že se nechytejte každého hovna.

Jinak president je taky homosexuál, jen to kryje rádoby vztahem s dívkou :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle me akorat vsechno dokaze nasrat...

reknu jednu vec

kritizovat umi kazdej, a hodnotit nekoho podle jedny veci taky - to je ceskej pristup

a preberte si to jak chcete...ale jestli si nekdo mysli ze admini a moderatori jsou tady hajzlove a myslej si ze jsou bozi tak je u me blb...skoro vsichni se tu vicemene zname, tak nevim jak to muzete vubec rict

Vždyť to říkám že jsi teplej jako já :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle me akorat vsechno dokaze nasrat...

reknu jednu vec

kritizovat umi kazdej, a hodnotit nekoho podle jedny veci taky - to je ceskej pristup

a preberte si to jak chcete...ale jestli si nekdo mysli ze admini a moderatori jsou tady hajzlove a myslej si ze jsou bozi tak je u me blb...skoro vsichni se tu vicemene zname, tak nevim jak to muzete vubec rict

Vždyť to říkám že jsi teplej jako já :smich:

Jo je pane !!! Mas recht !!! ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle me akorat vsechno dokaze nasrat...

reknu jednu vec

kritizovat umi kazdej, a hodnotit nekoho podle jedny veci taky - to je ceskej pristup

a preberte si to jak chcete...ale jestli si nekdo mysli ze admini a moderatori jsou tady hajzlove a myslej si ze jsou bozi tak je u me blb...skoro vsichni se tu vicemene zname, tak nevim jak to muzete vubec rict

Vždyť to říkám že jsi teplej jako já :smich:

Jo je pane !!! Mas recht !!! ;)-_-

od pala to beru ale zajimalo by me co ty o tom muzes vedet videl-li si me jednou????????

ze bys ty byl prihraty teze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle me akorat vsechno dokaze nasrat...

reknu jednu vec

kritizovat umi kazdej, a hodnotit nekoho podle jedny veci taky - to je ceskej pristup

a preberte si to jak chcete...ale jestli si nekdo mysli ze admini a moderatori jsou tady hajzlove a myslej si ze jsou bozi tak je u me blb...skoro vsichni se tu vicemene zname, tak nevim jak to muzete vubec rict

Vždyť to říkám že jsi teplej jako já :smich:

Jo je pane !!! Mas recht !!! ;)-_-

od pala to beru ale zajimalo by me co ty o tom muzes vedet videl-li si me jednou????????

ze bys ty byl prihraty teze?

Já jim to před chvílí prozradil. Jseš prostě moje No.1 lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se hledání týká,tak zas tak spešl to nefunguje,ale už se mi stalo,že jsem téma nemohl najít a to jsem věděl na 100%,že tu je.Když hledá někdo,kdo jenom předpokládá,že by to tu mohlo být a nenajde,potom položí dotaz, admin to poprávu zamkne,je mu jenom ke cti,že pro někoho udělá něco navíc a pomůže mu.

Presne toto je problém - hľadanie proste niekedy (z vlastnej skúsenosti dosť často) nenájde hľadaný príspevok. A pritom ten príspevok tu na 100% je, dokonca si pamätám, kedy som ho čítal, ale ani za svet sa k nemu znova dopracovať...

A to už nespomínam problém našich skvelých jazykov so skloňovaním a časovaním, to sa môže človek aj rozkrájať, aby našiel ten správny tvar kľúčového slova :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle me akorat vsechno dokaze nasrat...

reknu jednu vec

kritizovat umi kazdej, a hodnotit nekoho podle jedny veci taky - to je ceskej pristup

a preberte si to jak chcete...ale jestli si nekdo mysli ze admini a moderatori jsou tady hajzlove a myslej si ze jsou bozi tak je u me blb...skoro vsichni se tu vicemene zname, tak nevim jak to muzete vubec rict

Vždyť to říkám že jsi teplej jako já :smich:

Jo je pane !!! Mas recht !!! ;)-_-

od pala to beru ale zajimalo by me co ty o tom muzes vedet videl-li si me jednou????????

ze bys ty byl prihraty teze?

No vidim, ze ani nevis kolikrat sem Te videl. Pridej mladezniku pridej ! ;)

Jasne, ze jsem prihratej, ale ja se za to nestydim ! ;)

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...