Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Si vemu na příští čaj nůžky a to teprv uvidíš co je to vojna !!

Clint doda papundekl ze dveri, Sabiza umi udelat rozvody, tak musi byt zrucny, vystriha tacky a budeme mit original Skoda Octavia Fofola tacky!
Neni nova, starsi i nez moje mbecko, 997s v manualu. Akorat potrebuji vymenit naplne filtry a svicky.

To zase za rok, jedna svicka 4tis a je jich tam 12 :)
Twl pan vodic je jako Korejec. Vleze vsude, a to opakovane a uz se ho nezbavis. Asi ma Ikeu nebo Hnujdai.  Pawouku, nejde udelat tohle vlakno jen pro zvane? [emoji3]

Myslim ze kdybys vlastnil Ikeu a nebo Hyundai, te by sis piskal.

Pancho chápu, budeme rikat ze jsme spolu nemluvili.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, beuticek napsal:

Twl pan vodic je jako Korejec. Vleze vsude, a to opakovane a uz se ho nezbavis. Asi ma Ikeu nebo Hnujdai.  Pawouku, nejde udelat tohle vlakno jen pro zvane? :D

Ja pán Vodič, nebo Mr.Driver - již blokována IP jako spammer

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sabiza napsal:

Hlavně každý ví, že by Slováci měli sebrat trochu rozumu a nerozčilovat se kvůli tomu, že si z nich někdo udělá nevinnou srandu. Taky nebrečíme, když nám neustále „nadáváte“ do Pepíků....

 

 A co mám potom říkat já jako pražák.... mě nemá rád nikdo :kol-26:

  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Herr Fahrer napsal:

a co Herr Fahrer? Jaj ci ste dali blokovat Ip? Hm wikovne ruky, ale ako to tu tak pozeram, mam pocit, akokeby vodici skodoviek velmi trpeli. Chlapci je mi vas luto, a nie ze vy mi date ban. Ja si davam ban sam, vy nie ste moja salka kavy.

 

Tak co sem vůbec chodíš a znovu se přihlašuješ pod jiným nickem ?

To se chceš jen dohadovat o ničem ?

To také o něčem svědčí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, stanmar napsal:

 A co mám potom říkat já jako pražák.... mě nemá rád nikdo :kol-26:

Správně, já Pražáky úplně miluji. Na čaji pořádáme s Clintem lov na Pražáky, čím více jich dojede, tím lépe. Potřebujeme něco otestovat. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Clint napsal:

Přestávám tomu nějak rozumět , je tu hodně slovenštiny, která tu nikdy nebyla a spousta nových nicků. Může mi někdo stručně říct, kdo je kdo? Pochopil jsem, že je tu osoba, co sem chodí s více nickama?

bohužel, zablokuješ nick, přihlásí se pod jiným, zablokuješ IP, přihlásí se pod jiným nickem a jiným IP, je to jak bumerang, pořád se vrací :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Clint napsal:

Tak hoši, jak to bude s tím srazem? Kdo další?   Nějak to vázne ;)

 

A to chystáme duel, vítěz bere vše, i auto protivníka. Já a Petrrr, dvě brokády proti sobě na parkingu :D

Ja to bohuzel budu muset odpiskat. Mame v ten termin posledni zkousku pred koncertem, tak kluci pyskovali, ze bych nedorazil. Snad zase priste. Mas u me pivo nebo kofolu (podle toho, jestli pojedes autem nebo ne). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...