Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak, vážení přátelé a fandové Škodovky (včetně kinderPlačky):

 

 

Náš pravidelný sraz

 

"Čaj o páté"

 

 

se bude konat ve čtvrtek 23. února

v Motorestu na Šustně, Krupá u Rakovníka ;) od 17:00 hodin

 

 

Účast samozřejmě povinná ;) 

 

Účast již přislíbili: Clint, Tomiikk, Ozák, Pancho, Pawouk, SidCZ, Stanmar, Petrrr, Radius, Kokta...

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi Moravsti, kdo ma te Vasi uzbekitanstine rozumet. My byt ceska Nemec ze Sudet Deutschland, Deutschland uber alles ja ?
Jo Stane, nezapomen kapesniky sebou. V Globusu maji papirove v akci. Vim, bude to rana pro Tebe. Velky Kaban Ti odchazi ze Skodovky. Ja s koktou to budeme slavit pri kofole a ty si budes chtit podrezat zily. Dostanes plastove pribory, Clint Ti donese z letadla a i blici pytlik taky kdyby se Ti zarmutkem udelalo od briska spatne. Holt vydelaval i 300tis rocne ten Kaban, hodnej kluk. Ty nemas ani polovinu a presto nezradis. ( v TV si furt Ti autobusaci stezuji na platy) [emoji23] No on uz se totiz ani ten Kaban nemohl uz na ty vyrobni uspory koukat. [emoji23]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi Moravsti, kdo ma te Vasi uzbekitanstine rozumet. My byt ceska Nemec ze Sudet Deutschland, Deutschland uber alles ja ?
Jo Stane, nezapomen kapesniky sebou. V Globusu maji papirove v akci. Vim, bude to rana pro Tebe. Velky Kaban Ti odchazi ze Skodovky. Ja s koktou to budeme slavit pri kofole a ty si budes chtit podrezat zily. Dostanes plastove pribory, Clint Ti donese z letadla a i blici pytlik taky kdyby se Ti zarmutkem udelalo od briska spatne. Holt vydelaval i 300tis rocne ten Kaban, hodnej kluk. Ty nemas ani polovinu a presto nezradis. ( v TV si furt Ti autobusaci stezuji na platy) [emoji23] No on uz se totiz ani ten Kaban nemohl uz na ty vyrobni uspory koukat. [emoji23]

Praveze naopak, bylo nutne zavest uspory do BMW a koho jineho, nez cloveka, ktery v usporach doslova vyrostl ve Skodovce. Vzdyt min v pripade Octavie byla cena mirne vyssi a celkove zpracovani vcetne vybav a detailu vzdy horsi oproti Golfu.

ja nejsem.

A kdo tady uz nejmin 2x brecel ze se sem uz neda chodit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Petrrr napsal:

Hosi Moravsti, kdo ma te Vasi uzbekitanstine rozumet. My byt ceska Nemec ze Sudet Deutschland, Deutschland uber alles ja ?
Jo Stane, nezapomen kapesniky sebou. V Globusu maji papirove v akci. Vim, bude to rana pro Tebe. Velky Kaban Ti odchazi ze Skodovky. Ja s koktou to budeme slavit pri kofole a ty si budes chtit podrezat zily. Dostanes plastove pribory, Clint Ti donese z letadla a i blici pytlik taky kdyby se Ti zarmutkem udelalo od briska spatne. Holt vydelaval i 300tis rocne ten Kaban, hodnej kluk. Ty nemas ani polovinu a presto nezradis. ( v TV si furt Ti autobusaci stezuji na platy) emoji23.png No on uz se totiz ani ten Kaban nemohl uz na ty vyrobni uspory koukat. emoji23.png

 

To máš ale nějaký popletený, mě totiž není vůbec líto, že nějakej šéfdesignér odněkud odešel.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vočumoval jsem dneska na saloonu toho Kokodáka, velký, ale nenadchne. Nicméně jsem se domluvil, že si ho na víkend půjčím. Prodejce je na mě hodnej. Údajně je i těch 140 Kw v tdi na tak těžké auto málo. Velký odpor vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prej hodnej, stačí říct kamarádovi z Kvasin a půjčí mě co má k dispozici... kokodáqa sem zkoušel jak 2.0 TSI tak i tenhle dehet. Dehet stál za starou bellu jako v superbu a benzín celkem šel, ale taky žádná střela. Prostě bez 6 válce bych si to nekoupil za ty prachy, to radši lehce jetýho tuarega nebo na operák....

 

škodovka stále vrtá šrouby přes písmena (jinak by to nevyšlo) a většinou ty šrouby zapatlali barvou... část šroubu bílou a zbytek černý.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Clint napsal:

Vočumoval jsem dneska na saloonu toho Kokodáka, velký, ale nenadchne. Nicméně jsem se domluvil, že si ho na víkend půjčím. Prodejce je na mě hodnej. Údajně je i těch 140 Kw v tdi na tak těžké auto málo. Velký odpor vzduchu.

Už jsem měl tu čest taky několikrát a není to špatný, ale nejhezčí současnou Škodou u mě zůstává Superb. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem se vracel z Ukrajiny kde je plno smogu tak ty kokodaky vezli na kamionu, vsechny byle. Nevim no. Neni to nejhorsi ale treba pohked zboku jak se strechs svazuje dozadu jakoby se mi nelibi. Jo stryc ma tenhle dehet obhednanej s DSG a 4x4 a rikal taky. Zadna strela, ale na bezne jezdeni ok pry.
Pak se doctes v moto casopisech jak je 1.4 TSi dostacujici. [emoji23]
Jinak Rapid dnes 700km prum. Rychlost 90 a spotreba 6.6. Pekne ne? Dokonce jak se to po case zase vypalilo tak ten motor lita jako hovado. Normalne jsem si daval M5 k snidani. [emoji23]
Az na ten sterk na casti cesty, dalsich x zaseku na kapote. A to je auto komplet byly od soly. Az ho umeju to teprve budu cumet.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kokta7 napsal:

prej hodnej, stačí říct kamarádovi z Kvasin a půjčí mě co má k dispozici... kokodáqa sem zkoušel jak 2.0 TSI tak i tenhle dehet. Dehet stál za starou bellu jako v superbu a benzín celkem šel, ale taky žádná střela. Prostě bez 6 válce bych si to nekoupil za ty prachy, to radši lehce jetýho tuarega nebo na operák....

 

škodovka stále vrtá šrouby přes písmena (jinak by to nevyšlo) a většinou ty šrouby zapatlali barvou... část šroubu bílou a zbytek černý.

 

Jak často vždycky "nevidíš jeho ksicht", když ti pak všechno půjčí? :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj koktovo "kasicka" uz zaplatila kde co. [emoji23]
Jinak jsem pti cesta zastavil na zastavce mezi tema dvema odbockama z R6 na Nesuchyni a tak si tak v klidu chciju a nejednou za zady buraceni z Prahy na Vary. Malem jsem se ne jen vychcal ale i posral. Nejaky Mecedes ML C63 AMG. Kurva to byl zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kokta7 napsal:

stát zabaví suprový auto a nechají ho 5 let venku... to je fakt banda idiotů, uředníci ani policie nemá k ničemu vztah. http://www.autoforum.cz/zajimavosti/takto-muze-skoncit-vzacny-mercedes-slr-mclaren-kdyz-se-o-nej-stara-cesky-stat/

 

Tak toto je opravdu smutné... :( však co, z cizího krev přeci neteče, ne? Upřímně doufám, že jakmile se spor nějak urovná a auto získá jakákoli strana, bude ještě žalovat stát za znehodnocení auta.

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...