Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Golf R je hezčí, ale tohle je takové neokoukané... Poslední modelové řady Seatu se mi celkové líbí nejvíce z koncernu. Jak to bude se spolehlivostí a cenou to ještě uvidíme, ale vzhled a první dojem u mě vyhrává Seat leon a navíc už je i v combi, což bude další plus pro Leona.

rád bych viděl za nějakých 4 - 5 let v bazaru vedle sebe tuhle Cupru a Golf R. Mam na mysli tu prodejní cenu. To bude myslím nejlepší reference. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza9007: A ja uz cekal, ze se konecne neco posune k lepsimu! Uvidime v lednu, kdy pujdu znovu do servisu.

bude líp  :kol-28:

 

ne, jako je fakt, že se v poslední době opravdu snaží dělat hodně. Bohužel snaha se zpravidla tříští jako vlny na skále na neochotě, resp. nemotivovanosti jednotlivých prodejců a servisáků.  :kol-32:  Avšak jako všechno, je to o lidech a jejich vlastním uvažování, zda je pro ně zákazník potřebný či ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Světě motoru potvrdili moji teorii, pískovaná skla jsou výborná, leptaná jsou smazat. Pískování skel jde do hloubky skla, leptání nemá hloubku a tak jde snadno smazat. Raději dáváme  o tisíc Kč víc za pískování skel.

Podle mých zkušeností má hodně lidí se zamykáním řadičky problémy, je to úkon navíc a stojí to dost peněz. Je to další kurvítko v autě....a to jich v tom autě je :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi taky časem nechám udělat, koukám že to stojí 1950 kč http://www.autosklo-hak.cz/sluzby/kodovani-autoskel tak to bude muset počkat min. měsíc.

contruct v tom autě se použil tak 20x co mám informace, teď se cca 4 roky s ním netočilo, takže jestli to je ten duvod? :D ale zpátečku jsem tam měl ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, Construct a teď DefendLock mám na soukromých i služebních autech a nikdy žádný problém nenastal. A to jsou využívány pořád. O tom označení skel jsem četl, těžko říct, chtělo by to vyjádření njěakého brusiče skel, nebo tak, jestli je to možné tak "snadno" ostranit beze stop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petře asi tak, jako to komentoval náš spiderman

 

a zapomněl si na 100% pojistku ;)

 

O1 se kradou furt hodně, kamarád parkuje s l@k O1 1.9 81kw ASV v Brně na ulici, řikám zalez s tím někam do garáže jinak budeš mít po ní, furt ji má venku a to se o auto stará hodně dobře... hold až přijde jednou ven ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...