Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

A to poznají jak? Můžu přijít v obleku a být přitom chudej jak kostelní myš a nebo obráceně. Tuhle se stal případ ve Varech v Audi a WV, že přišel člověk div ne v teplákách a když začal jevit zájem o nějaký auto, prodejce ho odpálkoval, že tamhle má prospekty. Jooo jenže později se ukázalo, že je to milionář a šel si koupit asi 3 auta pro rodinu. Hádejte jak to dopadlo, prodejce byl okamžitě bez práce. Hold zdání někdy klame. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stálý zákazník má výhodu, když u nich nakupuješ a znají tvoji historii, chovají se lépe. Ke mně startuje technik od servisu, když vcházím do dveří, protože tam často dáváme auta na garančky i opravy. Na drahé obleky mají lidi často půjčené, jojo, milionář si může chodit oblečený jak chce, ale zaměstnanec musí vypadat před zákazníky vždy dobře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stálý zákazník má výhodu, když u nich nakupuješ a znají tvoji historii, chovají se lépe. Ke mně startuje technik od servisu, když vcházím do dveří, protože tam často dáváme auta na garančky i opravy. Na drahé obleky mají lidi často půjčené, jojo, milionář si může chodit oblečený jak chce, ale zaměstnanec musí vypadat před zákazníky vždy dobře :-)

No jo,když tam chodíš každou chvíli, tak se nedivím, že technik startuje. Já, pokud nemusím, tak jsem tam jednou za rok, a to nemluvím o tom, že technici jsou tam každou chvíli jiní... Na kafe jim z vysoka ....., zaprvé ho nepiju a zadruhé od nich chci kvalitně odvedenou práci a ne kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já bych zase bral kafe + koblihu + strip asistentky pro objednávky a příjem  :kol-59: . Teď si jdu vyzvednout vozidlo po reklamaci silentbloku převodovky (jeho výměně po 15tis km) tak jsem zvědavej jestli alespoň jedno z toho bude, i když ten strip asi ne, veze mě tam manželka, to by asi neprošlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začalo mrznout, tak Pražáci zazimovali a nevylezou z pelechů :kol-135:

 

Ale kdyby přecejen někdo vylezl k PC, tak bych něco potřeboval. Potřebuju vědět, kde je zapojené osvětlení lampiček někde pod spolujezdcem nebo řidičem... Potřebuju napojit osvětlení pod sedačkama aby se rozsvítilo společně s lampičkama ve stropu a nevim kudy vedou dráty... Kdyby někdo věděl kde to napojit, tak dejte vědět :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OZI tenhle návod jsem už kdysi pročítal, ovšem už to tam i někdo psal dole pod návodem, je úplně k ničemu, fotky oddeklování a kudy tahal kabely tam není ani zmínka... Já mam domluvené LED pásky a pokud bych je napojil na kabeláž od stropního osvětlení, tak to je za chvíli a bude to fungovat podle mých představ.

 

Za ty origo LED světla do VW chtějí 900kč za jednu, to mám udělaný komplet osvětlení v těch LED páskach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove a k cemu je dobry mit vin kod na sklech? Pokud neni na vsech dilech vin kod, tak je to dle meho k nicemu - vymenit skla za jiny je u auta za 330tis+ prkotina ne. Takze kdyz uz, tak leptat na vsechny dily vin a i se jménem majitele a pak to auto bude neprodejny jak pro zlodeje, tak i majitele -> u zlodeje ucel splnen a majitel to auto musi pak jedine rozstrelit o strom ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me nejlepsi ochrana proti zlodejum je pojisteni GAP (proti ztrate hodnoty). Kdybych chtel mit auto temer dokonale zabezpecene musel bych resit kombinaci elektronickeho (slusnejsi alarm, gps a gsm) a mechanickeho (piskovani skel, zamykani zpatecky nebo Bullock ci Zederlock) a jeste nejaky skryty vypinac. Vysoka investice, ktera je navic nejista. Sice dostanete slevu na pojistnem, ale jen v radu cca 15% rocne. GAP mi kryje porizovaci cenu auta po dobu 5 let pri srovnatelnych nakladech, ktere bych investoval do zabezpeceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám jenom na 2 roky bohužel :(

 

a kupovat nové auto, ne děkuji nechci... Když vidím co mám za problémy s touhle laurinou a dávat jim za to 750k kč.. hlavně pak mě někdo udělá trvalou zase na autě a pak to bude ještě bolet více... čekací lhůty na nový auta...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám jenom na 2 roky bohužel :(

a kupovat nové auto, ne děkuji nechci... Když vidím co mám za problémy s touhle laurinou a dávat jim za to 750k kč.. hlavně pak mě někdo udělá trvalou zase na autě a pak to bude ještě bolet více... čekací lhůty na nový auta...

750.000,- byla cenikova cena nebo skutecna prodejni cena? Protoze takovou palku jim za auto nemuze nikdo dat. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, moje osobní zkušenost v září ještě na férovku bez Gapu, abych ušetřil měsíčně 500kč, pak sem dopadl jak dopadl...

 

Já plánuji dodělat nezávislý topení a pravé stmívací zrcátko, ale ještě počkám jak dopadnu se sedačkami a motorem, takže sem to odložil na příští podzim.

 

GAP sem dostal na auto staré 11 měsíců, 2 roky jsem si nechal jako úvěr.

Jinak ochotná paní, která mě auto prodávala, ale kolegové ze servisu, ty se snaží se mnou vytřít podlahu...

Nabídky GAP na moje auto byly až 60 měsíců, takže není problém i u staršího auta.

 

 

@škodaforum

To jsem zaokrouhlil, ono když sis vzal l@k DSG,TDI,Haldex, tak ceníkova byla cca 850k kč v CZ edition.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...