Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

inu jak jsem psal, predpokladam ze proskoleny personal Skody Auto by dokazal sestavit auto i z hromady maticek, proto pevne verim ze i takovou vec zkoumali... mimochodem muj automechanik by zavadu nasel do nekolika minut

a jak jsi Arlo mohl prodrit hadicku? Do toho lejes E85? A to by uz dle normy v roce 2006 mela odolat i cistemu lihu.... filcka jeste ne

Tak to ti nepovim, jele jsem si to takhle po dálnici jednou v létě v DE a když jsem chtěl setřít okno od much tak mi to teklo čůkrem a akorát mi stěrače rozmatlali mouchy po celim skle. Když jsem to skoušel na místě tak mi tekla voda z ostřiku od pravyho kola. Mechanik objednal nějakou opravenou sdau a spravil to. Já se po tom nějak nepídil jak se to stal, ale vim že říkal že ta hadička byla prodřená. A taky že už tam měl pár aut kterým měnil ty trysky že se ucpávaj něco jako vodní kámen a že to dělá nekvalitní voda do ostřikovačů. Tak mi tam nalil dešťovku a zatím vše ok. ještě mi tky seřídil ty trysky aby mi to nelítalo do afriky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostej souhlas, kokta už zdaleka musel vidět, že se tam něco děje a mohl sundat nohu z plynu, případně zavčasu lehce přibrzdit, aby mu tedy někdo nevletěl do kufru.

úplně slyším ty jména, co Koktovi ten popelář nandal. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadny rozmazlovani. tepla garaz. ty auta rozmazlujete a pak to tak dopada. Ovsem my bez garaze muzeme na auto stejne tak akorad dychat.

moje obrovská dvougaráž už se dávno proměnila na něco jinýho. Vytápěná garáž ale není dobrej nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci zase je tu hodně příspěvků, tak jen rychle v bodech.

 

Video s magorem - párkrát už se mi taky stalo že jsem jel a najednou se v kopci začaly předjíždět kamiony, nebo nějakej děda jel v levém 130 a předjížděl auta který jeli 125... taky sem to nevydržel a vzal je pravým, nebo odstavným, ale tohle už je prostě moc... navíc má podle akcelerace hodně silné auto a bylo by naprosto jedno, kdyby přibrzdil pokaždé.

 

Vyhřátá garáž - je to fakt dobré mít auto v garáži, ale ne s topením, jen aby v ní nemrzlo a v zimě kvůli soli psali někde ideálně aby bylo v uzavřeným prostoru mezi 5°C-10°C aby se nekurvil lak...

 

Zámek na autě - to je asi nejlepší řešení tohohle nešvaru se špatným parkováním, řidiče to potrestá víc, než nějaká pokuta, hlavně ty majetnější co jim nějakých 1000kč absolutně nevadí, ale když nemůže půl dne nebo celej den odjet, to už je masakr pro tyhle lidi  :kol-47:

 

Tak a teď k tomu popruhu, už jste mi to někdo našel  :kol-98: nebo mě někdo poraďte, kde sehnat ETKU a jak se v tom hledá, ale to případně do SZ ať tu nespamujem, když mě to OZI nebo Pawouk naučí, tak nebudu otravovat  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska ráno jel z práce po dálnici po rovině na tempomat 140 tacho a zase jako na koni, zabralo, ubralo, zabralo, ubralo....vždycky tak na dvě sekundy pocit zrychlení a dvě sekundy zpomalení a tak se to opakovalo takové 2-3 kiláky  a pak to zase přestalo. Dělá to jako pod mírným plynem....

 

Mrsknu to do dopoledne do servisu, už jsem domluvenej, zatím soudruzi nevědí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já neříkám, že jsem v životě nikdy nepředjel z prava. Párkrát jsem to udělal, protože to už fakt nešlo jinak. Ale vždycky v malých rychlostech, s velkým rozmyslem a teprve po několika kilometrový jízdě za volem, kterej to brzdil. Asi to známe všichni. Ale ten dement z videa to dělá naprosto programově. To je člověk, ignorující jakákoliv normální pravidla slušnýho a bezpečnýho chování na silnici. Za tohle by měl o ty papíry okamžitě, ale fakt z fleku přijít. Já bych mu ten řidičák ještě na místě přestřihnul vejpůl.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte jenom takový dotaz, včera si tam už byl, řekli ti že je to vlastnost v pořádku a ty tam jedeš znova do toho servisu?
 

 

tohle cukání dělalo pod mírným plynem RS 2.0 TSI po čipu od powertec.cz ....ale tys asi nečipoval, takže problém může byt kdekoliv...hodně štěstí :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte Clinte... na pristim srazu vypravis reklamace ty!

Jinak dalsi sraz tedy bude 'Clintuv sraz v servisu'? A ten nasledujici? Clintuv sraz Dacia?

JirkaK

zamecnicka dilna? Ze ty tam loupes ty zamky na Skodovkach.

Arlo

z auta nic netece a nikde nic nekape, to jsem kontroloval ihned po preliti nadrzky, pac jsem necekal ze se tam vejde jen decka a chytal jsem pri dolevani lelky (to bylo prave hned po tom prvnim neuspesnem ostriku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska ráno jel z práce po dálnici po rovině na tempomat 140 tacho a zase jako na koni, zabralo, ubralo, zabralo, ubralo....vždycky tak na dvě sekundy pocit zrychlení a dvě sekundy zpomalení a tak se to opakovalo takové 2-3 kiláky a pak to zase přestalo. Dělá to jako pod mírným plynem....

Mrsknu to do dopoledne do servisu, už jsem domluvenej, zatím soudruzi nevědí....

Nenuze to treba delat tempomat? Jeste by to mohlo byt v plynovem pedalu, ze by odesel... Diagnostika neco napsala? Ps ja ted leju do benzinu VIF super a zlepsilo to to po ranu studene starty. Melo by cistit soustavu od usazenin a promazavat motor. Tak to zkus treba ti to pomuze taky... Editováno: , autor: Arlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K.O.okta: To že je to vlastnost - to jsem si dělal legraci :)  Na diagnostice nic nevyběhlo, tak teď to budou študovat hlouběji, přeměřovat turbo, klapku a co já vím. Odpoledne se ozvou. Čip nemám ;) Bůh ví, co s mi tam nakódoval ty syčáku :D

 

Arlo: Tempomat to nebude, dělá to i když zvolna držím plyn nohou a lehce zrychluju.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrozný levoproudaři tady v čr, nevím kdy se tady lidé naučí jezdit... jinak řidič na videu se moc nebojí, tohle podjíždění bych si asi netroufl v téhle rychlosti...

uff, už jsem myslel, že tu budu jediný mravokárce...  :kol-31:  ale to video přesně odráží současný obraz společnosti; zbytečně nevybouřený agrese, kdy někdo musí všem ostatním něco dokázat. Nejlepší byly ty komentáře tipu "proč???!", když mu tam v kopci vjede do levýho pruhu převozní saniťák, který má na tachometru odhadem 95-100 a je tudíž rychlejší než autobus, který chtěl předjíždět. Tento maňas tam musel mít nejmíň 140-160 podle ubíhajícího okolí. Stejně tak marno se rozčilovat nad jeho jízdou městem a absolutního nepochopení souběžné jízdy v pruzích. A vytrestávání řidičů je asi jeho povoláním, nebo nevím  :kol-44:  každopádně sebrat papíry a postavit před soud za obecný ohrožení a nedovolené ozbrojování  :kol-28:

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...