Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

copak zvuk je krásnej, ale koukám, že to řídí opět nějakej dement. Jakoby v tunelech bylo málo smrťáků při požárech. Jezdím rychle, ale obzvláště v tunelech ty omezení respektuju, protože nejsou samoúčelný. Hořící zakouřenej tunel je smrtelná past pro všechny, kdo v něm zrovna jsou.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, 2 mega základní cena, krásná atmoška 4.2 FSI a automat, potěž koště... potenciální kupci už chtějí dnes v těhlech autech jenom automat? trošku tomu nerozumím.

Je to trend. Jinak jsou dve verze motoru, co lze do RS4 dat, 460hp V8 a 560hp V8 twin turbo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska volal do servisu a nevědí si s tím rady. Resp. s autem jezdili a nic se jim neprojevilo. Že já musím mít poruchu, která se objevuje sem tam, to je snad nejhorší možnost. A ještě k tomu, že diagnostika nic nepíše. Proměřili kde co a nikde prej nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte z toho si nic nedelej, ja mam takovych zavad plnej toaletni papir a ikdyz napises jak je vyvolat na 100%, tak zavada nezjistena. A kdyz se neco projevi, tak to jeste neznamena ze to i umeji opravit.

To cukani je dan za to, zes koupil motor, kterej ma malo lidi a tak to jeste zadnej sikovnej mechanik nevyzkoumal, aby to mohla zacit skodovka aplikovat. 1.4 a 1.2 ti opravi dnes kazdej a na pockani v tramvaji.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko dělás si srandu ne? že změníš něco na elektrický jednotce neovlivní motor a motorovou jednotku... prostě něco začíná odcházet, dej to do profi servisu a ne  do nějakýho autorizáku....

přijed s autem na brzdu zejtra, kolem jedné hodiny budu v praze :) tam třeba něco bude vidět popřípadě motorpower se ti na to mrkne ještě, určitě má víc zkušenosti s TFSI než nějaký autorizák

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem tankoval  N95, tak mě auto taky trošku kuckalo, od  té doby tankuji 100 u omv či benzíny a nic to zatím nedělá... taky netuším, jestli se to auto dobře vyspalo či pomohla lepší kvalita benzínu...

jinak jak psal radius, oni nemají skoro žádné zkušenosti s 2.0 TSI či 1.8 TSI

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale v servisu mi jasně řekli: "Nehrabal se vám v tom náhodou pan Kokta?"   Já na to že jo, že mi tam něco kódoval, no a oni si začali rvát vlasy a příjmacího technika polil pot....Řekli, že v MB maj jasně dávat pozor na člověka s přezdívkou Kokta, že je to známej pirát a rozmnožovač virů po koncernových řídících jednotkách :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za tip Petrrr. Želvou beru auto 2x ročně. Moc jsem od toho nečekal, ale zas na druhou stranu nic jsem nemohl ztratit a kupodivu to celkem fungovalo :-) Clint a Petrrr mate u me chipovanou kofolu na srazu

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...