Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

ted jsem trochu vic koukal na to kde ten typek jezdi a evidentne je to nejakej budejcak, uprimne, zacinam se trochu bat jezdit k nasim, na takoveho kkt narazit...

 

a nebo jen hodne jezdi praha budejce, tezko rict... :(

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě to stahuju, v práci to moc neleze a je to dost velký, tušim cca 7-8GB??? uvidim o víkendu to zkusim nainstalovat... Jinak ta reklama je boží a to auto vypadá taky velice povedeně, ačkoli Korejci to se vzhledem umí, horší je to s materiály...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, koukám že už mam 89% staženo, tak už to dososnu, je v tom nějakej rozdíl?

 

Jinak zde je link na tu Kiu K900 bude to mazel, ale je určen jen pro Americký trh  :kol-32:  zadokolka s V6 s 232kw a dokonce V8 s 313kw by tady zcela jistě zamotal hlavu nejednomu silničnímu závodníkovi v rádoby sportovních BMW a Audi  :kol-28:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký obrázky? U některých dílů jsou tam i fotky (respektive fotka), je to ono? Jestli ano, tak to netuším. Aktualizuji jen přes ty dvě utility, jak díly, tak ceny. A fotky jsou tam jen někde.

přesně to jsem myslel. Já tam nikde žádný fotky nemám  :kol-26: jen ty náčrtky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem skončil hned u prvního kroku  :kol-25:

 

01. Nainstaluj Hardlock a Emulator ze slozky "HARDLOCK"   =   Hardlock nainstaluju a když spustím Emulator.exe a instaluj, tak vyskočí hláška "Přístup byl odepřen" a "Zadaná služba již existuje"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na cestě domů a usnul sem s prckem v posteli, tak píšu až teď. Mam 64bit Win7, instalaju to sice na firemní notebook Dell, ale jsem přihlášenej jako správce. Antivirák máme Symantec (to je kurva neskutečná, možná to může být tím). Já sice IT nejsem, ale na PC dělám od malička, instalace programů i systému, cracky apod. běžně zvládám...

 

Jak myslíš to dát do virtuálního stroje??? Jako do virtuální mechaniky, nebo jak to myslíš? Chtěl sem to dát normálně do systému jako program...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam program Virtual Box a v nem si pak poustis virtualni system, takze me treba na Win 8 64bit co mam v praci nejde nic nainstalovat, ale muzu mit vlastni virtual a tak vse jedu pres to - takovej pocitac v pocitaci ;)

 

https://www.virtualbox.org/ ve screenshotech je videt takovej jednoduchej nahled.

 

pokud bys to chtel nejak probrat, tak si zitra klidne muzem zavolat, rad poradim pokud budu vedet ;)

jinak se symantecem si nejsem jistej, jestli ti pujde vpoho nahodit ten emulator :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si osobně myslim, že to je ten problém, cokoli co se týká registrů a úprav kmenových informací spouštěcích souborů mi Symantec okamžitě zastaví, tudíž cracky a soubory přepisující registry mi nejdou spustit a to bude ten Emulátor podle mě to samé.

 

Jinak zkusím ten Virtual box. Teď sem doma, ale máme víkend ježdění po návštěvách, v týdnu se na to podívám v práci a případně se ozvu, buď přes Skype, nebo zavolám, podle domluvy :kol-47:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...