Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No, jenže pak přijdou brutálně zkušení borci, kteří si řeknou o 30 hrubého a člověk se nestačí divit, proč človíček, který dělal 15 let jako IT servisák ve státní správě chce, chce do korporátu za nula nula nic. Někdy mi z toho stojí hlava kolem.

Jinak u Koktávy jsem objevil první problém, který mě sere. Když zatočím doleva, ozve se od levého kola nepříjemný zvuk. Dělá to jen u pomalejší jízdy, hlavně na kruháčích. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

41 minutes ago, Sabiza said:

No, jenže pak přijdou brutálně zkušení borci, kteří si řeknou o 30 hrubého a člověk se nestačí divit, proč človíček, který dělal 15 let jako IT servisák ve státní správě chce, chce do korporátu za nula nula nic. Někdy mi z toho stojí hlava kolem.

Jinak u Koktávy jsem objevil první problém, který mě sere. Když zatočím doleva, ozve se od levého kola nepříjemný zvuk. Dělá to jen u pomalejší jízdy, hlavně na kruháčích. :(

de o to u jaké oktávy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 minutes ago, Petrrr said:

Ted v TopGearu davali Focus RS, nevedel jsem ze je to ctyrkolka a ze to ma 350 koni. Husty. To takove Subaru WRX STI uz je trochu pozadu. Co rikas Pancho?

Focuse rs jsem zkousel. Strasne vysoky posed, nejakej dement to delal. Motor bych cekal lepsi, asi danou vahou pohonu 4x4.  od koncernu 2.0 tsi o kousek lepsi... Ale jinak docela dobry. Brzdy jsou treba super i zvuk laufu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...