Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Čuchám čuchám, že se tu o mě mluví.....začal jsem škytat, tak jsem zapnul forum ;)

 

Jojo, už mám zájemce na tu, jak Kokta říká ojetou mašinu s 11tis najeto, co si dovolí koupit každej cikán ;)

Nechávám si funglovku v ceně Koktova bytu :)  Ač nerad, tak dvě by se mi do boudy nevešly, o peníze samozřejmě nejde, těch je dost :D:D

 

 

Už jste vymysleli to místo srazu? Abych to mohl nějak naplánovat sakra. Tenhle tejden toho mám moc, ale uvidíme ten příští, co vy na to?

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo, kdyby mi motorky neco rikaly a mel jsem na ne ridicak, musim rict, ze ta Clintovo Honda je opravdu spica a i bych mu ji zavidel. Protoze mi ale motorky nic nerikaji, ridicak nemam tak mohu jen rici, ze vyhozene penize. No na druhou stranu, neni dulezite co ja a kdyz ma nekdo takovy konicek a dela mu radost, proc ne. Tedy hodne zabavy bez nehod a jezdi opatrne. Nerad bych nekdy tady ten klub po tobe prebiral a koukal jak nekdo jiny prebira tvou zenu s barakem a Vasika si naopak prebiraji nekde v decaku. [emoji3]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdit na mašině se musí s rozumem, jinak to nejde. Nemůžu spoléhat na to, že mi dá někdo z vedlejší na hlavní přednost, vždycky se dívám na řidiče, jestli na mě kouká. Pokud ne, už preventivně přibrzďuji, abych mohl případně reagovat. Na druhou stranu má zase mašina výhodu, že se vejde mezi dvě auta, pokud předjíždím a byla by krizovka, dá se vejít mezi obě auta na středové čáře.

No Clint junior bude po tátovi ;)

101.JPG

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to mas pravdu. Kolikrat neco chci, treba i na to setrim a kdyz si to pak mam koupit tak si to nekoupim. Protoze jsou veci treba dulezitejsi. Treba rodina bez dluhu. Radeji bych umoril cast z hypoteky na bydleni nez mel neco co momentalne chci. Nejsem male dite abych nutne musel mit vse co vidim. A s tebou se vsadim ze tu motorku dele jak 3 roky stejne mit nebudes. Za 3 roky ji se ztratou budes z nejakeho noveho duvodu prodavat. Zname totiz svoje lidi.. [emoji3] [emoji3] [emoji3]
Jo Ramka to je takovy muj folklor abych vas tu s tim sral. Ono i kdybych na ni mel asi bych si ji stejne za sve vydelane penize nekoupil. Nakonec bych skoncil u praktictejsiho auta Volvo XC90 treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 hours ago, Pawouk said:

http://ekonomika.idnes.cz/skoda-seat-ceny-aut-kodiaq-095-/eko-doprava.aspx?c=A160917_180440_eko-doprava_bur

Hm, jestli by se spíš neměli zamyslet nad tím, co vlastně vyrábí a jak ty vozy vypadají...

tak náš trh je malej, myslí asi v cizině. Tam ty auta mají ještě dražší, takže věřím že tam seat ještě bude dražší než škodovka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dle meho mate pravdu oba. Jedna vec je to auto koupit a druha ho zivit. A kdyz na to nekdo ma proc ne.
Ja jsem odsouzen na veky k Rapidimu zivotu. Muzete se slitovat a usporadat na me sbirku. [emoji23] Se dvema detma mi bude Rapid jeste dobrej a dalsi nove jen tak nebude. Ale to je moje volba, nestezuji si.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dle meho mate pravdu oba. Jedna vec je to auto koupit a druha ho zivit. A kdyz na to nekdo ma proc ne.
Ja jsem odsouzen na veky k Rapidimu zivotu. Muzete se slitovat a usporadat na me sbirku. [emoji23] Se dvema detma mi bude Rapid jeste dobrej a dalsi nove jen tak nebude. Ale to je moje volba, nestezuji si.


Ale to druhé dítě je přece souseda, tak nebreč a pošli mu účet [emoji23]
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...