Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Znáte v okolí případ že by si někdo poškodil motor pančovaným olejem ? Nakupuji olej přes net dle nejlevnější nabídky a motor začal být po poslední výměně nějaký "traktoroví" ale značku i druh oleje držím pořád stejný tak nevim proč to.

Dneska ti olej panchujou i servisy...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pancovanej olej jsem doufam jeste nevidel a nevim o nikom kdo by s tim mel zkusenost. Nicmene ja take poprve koupil olej vlastni (kdyz si Hyundai uctuje 5tis za garancku) a kupoval jsem na overenem eshopu, tak doufam ze je olej cajk. Slysel jsem, ze pokud ma lahev od odleje rozlepovaci etiketu, tak prej s tou se podvodnici nebabraj a kopirujou jen predni stranu - cili nelze rozlepit a roztahnout cely povidani ve vsech nemyslitelnejch jazycich. Jestli je to pravda a nebo jestli uz kopiruji i to, nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, 15degren napsal:

Znáte v okolí případ že by si někdo poškodil motor pančovaným olejem ? Nakupuji olej přes net dle nejlevnější nabídky a motor začal být po poslední výměně nějaký "traktoroví" ale značku i druh oleje držím pořád stejný tak nevim proč to.

jestli máš posrané tdičko, něco jako novej passat BITDI kde hlásaj výkon a jede to hůř i než moje 4 letá plečka. :D tak se nediv že ti to chrochtá :D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu tady tvrdit ze mam osobni zkusenost, ja to totiz nepoznam, nejsem odbornik. Ale vyslo spoustu clanku o tom,jak se panchuje olej a to i zavedene znacky. Nejvice slo o sudove oleje a abych rekl pravdu, tak po zkusenostech z poslednich let z nejmenovaneho servisu,kde zkurvili opravdu co mohli bych se ani nedivil ze v tom sudu nemaji to co na nem maji napsano... Ale nikomu to necpu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...