Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Fakt romantická je ta fotka s tim šuplikem na sněhu. Uplně mi ukápla slza...ale smíchem :D Hned bych běžel si ho koupit, ale musel by být za polovinu a nestát dvě kila :D Rádius je přesně ten zákazník,

kterého oni oslovují a potřebují. Stačí mu poslat čumkartu plechovky na sněhu s nadepsanou obálkou Velevážený pan Rádius a skáče radostí, jak se o něj fabrika stará a jak mu záleží, aby byl spokojenej :D  Přitom kdyby Rádius dokončil učňák metaře, věděl by, že je to jenom marketingový tah ;)

 

 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, jina automobila zas natre popelnici na bilo, da dozadu dve cerveny ledky, dopredu ledkovej pasek z ciny, na viko karton od krabicaku, kontrolni tlacitko bdelosti strojvedouciho a prohlasi to za tridu samo pro sebe a nasadi cenu konkurence * 2, pak prijde Pepik z Horni dolni a kupuje kvuli tomu znaku. Tak ti nevim co je lepsi. Jeste ti meli dat k tomu popelare, abys tu pixlu mel pojizdnout taky, ne jen jezdit tak tak na reklamace.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



Hele mel jsem za vecer nizky i vysoky rostenec a nejlepsi je jednoznacne svickova. Pak bych dal nizky a nakonec vysoky - ktery uz mit nemusim. Coz je presne opak toho co pisou v tom clanku, taky nejakej napisu a dam na net, na netu je kazdej odbornik. V praci mame jidelnu, tam ti tucny prorostly masa davaj porad, nac si pro ne chodit jinam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Radius napsal:

Njn, jina automobila zas natre popelnici na bilo, da dozadu dve cerveny ledky, dopredu ledkovej pasek z ciny, na viko karton od krabicaku, kontrolni tlacitko bdelosti strojvedouciho a prohlasi to za tridu samo pro sebe a nasadi cenu konkurence * 2, pak prijde Pepik z Horni dolni a kupuje kvuli tomu znaku. Tak ti nevim co je lepsi. Jeste ti meli dat k tomu popelare, abys tu pixlu mel pojizdnout taky, ne jen jezdit tak tak na reklamace.

 

Jenže pak to Pepík z Horní dolní bude chtít prodat a dostane 4x více než za značku konkurence, protože Pepík z Dolní horní bude chudý, skočí do Cetelemu, vezme půjčku s 13% RPSN a koupí si jetou bílou popelnici. Bude mít ovšem jednu výhodu - bude vědět, že se ta bílá popelnice ve 150 tisících kilometrech nerozsype a najede nějaký ten kilometr navíc bez zbytečných investic. A pokud bude mít investice, může zajet na nejbližší vrakáč a koupit něco na popelnici tam.

 

před 2 minutami, Radius napsal:

Hele mel jsem za vecer nizky i vysoky rostenec a nejlepsi je jednoznacne svickova. Pak bych dal nizky a nakonec vysoky - ktery uz mit nemusim. Coz je presne opak toho co pisou v tom clanku, taky nejakej napisu a dam na net, na netu je kazdej odbornik. V praci mame jidelnu, tam ti tucny prorostly masa davaj porad, nac si pro ne chodit jinam.

 

 

Ty asi nemáš tušení, co je vůbec zač síť restaurací Ambiente, co? :)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skodovky jsem mel, takze vim jake jsou vykupni ceny, clanky na netu jsou, takze jsou jiste kombinace vybav, motorizaci a typu karoserie, ktere se drzi lepe, jine mene, v prumeru je to stejne jako u konkurence. Takova i30 cenu drzi velmi dobre, takze opet liche nepotvrzene informace. Myslim ze zrovna ten Pepik ve 100tis dojel ;), respektive zral vic oleje nez benzinu. Ja jednu ojetinu tzv drzaka mel a byly to investice kazdou chvili - jak Stringo, na vrakaci bez znameho nemas sanci, tisice postu o tom zde mas, potvrdil i Hurikan a Pancho. Velky objem aut = velka poptavka = zadny dily (Skodovka). Maly objem aut = mala poptavka = zadny dily (Konkurence). Takze bez znameho nesezenes nic rozumneho, vlastni zkusenost opet.

Sit restauraci ambiente fakt neznam, predpokladam ze ony me taky ne, tak je to 50:50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i30 jsem chtel, ale 40tis navic je pro me rok splaceni a to pritelkyne nechtela akceptovat. Ja bych radsi i30. A oproti Octavii je to auto opravdu levny, mohl jsem ho mit za 310tis za kombi, tj sleva 20tis. Z venku je to auto moderní, pekny, interier uz potrebuje omladit, ale za 310tis!!! Vybehovy model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita tlumicu a pry rozvody na 210 000km:D

 

 

, uživatelova fotkaHonza9007Dnes, 09:33

Tak něco málo nového a nepotěšujícího ze servisu:

 

stav km: 158317km

 

navíc odhalené závady:

- zasekávající se vodní pumpa

- vyteklé tlumiče

 

Vzhledem k tomu, že jsem už přes záruku (4roky/120tkm), tak se bude řešit vše kulancí. Protože se budou kvůli vodní pumpě rozebírat rozvody, je domluvená i jejich výměna.

 

Takže se bude opravovat...

výměna předních brzd, výměna brzdové kapaliny, výměna oleje v motoru i v převodovce.

 

Zkrátka: 3 leté auto, najeto necelých 159tkm a bude oprava za 30tKč... Vládne, mírně řečeno, rozčarpvání...  :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...