Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

:kol-98:  to máš možná pravdu Petře, ale s mou vyhlídkou peněz na jiné auto to vypadá tak na dalších min.5 let s touhle Octou, takže tak no... Jediné co může přijít je to, že mi ji někdo ukradne a pak budu mít vyřešeno...

 

Clinte, tohle je docela masakr, ale děje se to opakovaně všude, i u nás se toho za pár let dočkáme, protože historie se opakuje a když lidi už nemají možnost jak se uživit, prostě k tomu dojde. Je mi jen líto těch, kteří musejí bránit pár hajzlů, kteří to všechno způsobí a padnou v bojích, ačkoli ze záběrů je vidět, že se jedná z velké části o lidi, kteří to vůbec jako válku neberou, ale spíše to dělají pro zábavu (jsou tam hlavně mladí lidé, kteří asi vůbec nemají tucha, jak to na Ukrajině po roky jde do háje a jen jim ruplo v makovicích a berou to jako počítačovou hru... Ale tohle jak jsem řekl, je opakující se historie...

 

Kokto, no protože u nás je to tak, že každý dobrý čin je po zásluze potrestán ne? U nás to bude za chvíli jak na tej Ukrajině, protože už taky neni kde krást a lidi jsou ždímaní i z toho posledního co mají (relativně mi co máme alespoň takováto auta, jsme na tom ještě hooodně dobře...).

 

Mě spíš udivuje Hadamczik, za 12 let co vede nároďák nedokázal vyhrát ani mistrák, natož se umístit na olympiádě alespoň na stříbro, ale on neuvažuje o odchodu z postu trenéra národního mužstva, no doprdele, tak ho vyrazim a neptam se ho jestli chce nebo nechce náhodou odejít...to je prostě úplně na hlavu tady taky už...

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kessy to je taky dobrá elektrická kravina. baterka v autě okay, žádný chyby z diagnostiky, vyměnil sem v ovladáčích baterie. stejně občas se to zadrhne a nechce odemknout auto za vzaní kliky, nebo nechce nastartovat a musíme vyndat klíč a přiložit to k zapalování pak se to chytně... fakt debilní systém, někdy to jde někdy ne, už vidím až to povezu na garančku, tak s tím stejně hovno udělají.

 

otec mě volal ve čtvrtek, že mu nejde naklohnit auto. auto otevřel klíčem naštěstí a musel přiložit klíč zase ke spinací skřínce, ovšem nečetl návod tak to nevěděl... fakt to krásně funguje a je fuk jestli je superb 2010 nebo 2012 vyroby...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint: Ono to nebude asi ani v Rusku homologované, ale je to pecka!

Petrrr: To je normální i u Audi, že se to na straně kam se bliká vypne (u nových se to nevypne, ale jen ztlumí). To samé LandRover nebo u Hyundai i40 se taky stlumí.

Kokta7: Taky bych to nechtěl, i když známej má Renault Fluence a nemůže si to vynachválit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna o R Fluence jsem v jednu chvili taky zauvazoval. Ovsem jen do te doby co jsem si procetl cele forum. Znamej ma tez 1,6 81 kw jako druhe v rodine a ac mi ho vnucoval take nez se pak svezl v Rapidu uznal ze hlavne ten motor je v R nebe a dudy oproti Fluence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že je Kessy dobrá věc, taková pohodlná, nastartovat tlačítkem, netrefovat se do díry klíčem atp....

 

Renault, na to Petřřře zapomeň co nejrychleji, jestli je něco hrozného a francouzského, tak je to právě tahle značka .D  Udělal jsi dobře, žes ho nevzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že koncernová kvalita zpracování-ha ha ha, nenech se vysmát!

Já myslím,že dnes už moc nejde o značku, ale o to jaký trefíš kus. Znám lidi co mají Renault a další auto bude zase R, Ford pak další F, Citroen další C.

Divej na koktu, má koncernový vůz a sere se mu Kessy,já to mamw taky, zatím pohoda a považuji to snad za jednu z nej vychytávek co se Okty týká.

Editováno: , autor: Sanek81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako druhy auto Ren proc ne. Za rozumnou cenu clovek dostane docela dost. Mame jak jsem psal tu R Thalii 2, taky lowcost a oproti Rap. s ni jezdim do servisu jen na Olej a to ma 4 letou zaruku.O koncernove "kvalite" u Rapida bych mohl povidat, ale nechci byt Radius :D . Ovsem plusy koncernovych aut jsou jinde. Ergonomie, clovek se v tom citi proste jako doma, ta technika je jinde, ceny dilu a doplnku take a jizdni vlastnosti taky. Zase i cena konc. je taky jina. Tak ze to je vzdy na zvazeni kazdeho co preferuje vice. Co se spolehlivosti tyce. Muj nazor je jak pise Pawouk dnes uz ty rozdily nejsou takove protoze vsude vitezi vyrobni naklady atd. Technika je slozitejsi a tak si myslim uz je to dnes jedno. Mercedes by taky mel byt se spolehlivosti nekde jinde pritom je mozna mene spolehlivy nez skoda. Mam znameho co dela v servisu u mercedesu - hold dan za pretechnizovana auta.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...